صفحه اصلی با این ترفند ها ارزیابی تبلیغات آنلاین خود را به آسان تر کنید (۲)

به منظور ارزیابی و اثربخشی در تبلیغات آنلاین نیز مشابه با سایر روش های تبلیغاتی باید در ابتدا برنامه ریزی مناسب انجام شود. به صورت کلی در کمپین های تبلیغاتی ابتدا هدف گذاری انجام می شود، سپس هزینه های لازم برای تبلیغات آنلاین برآورد شده و در نهایت تبلیغات اجرا می شود. بعد از اجرای تبلیغات بررسی و ارزیابی مهم ترین بخش کسب وکار شما می شود. از آن جایی که این نوع تبلیغات ارزان قیمت تر هستند جایگاه خاصی میان فعالان صنعت تبلیغات باز کرده اند و این روش با استقبال خوبی مواجه شده است. با بخش دوم ترفند های ارزیابی تبلیغات آنلاین در مطلب امروز نکس وان نتورک با ما همراه باشید.

آشنایی با روش های ارزیابی تبلیغات آنلاین

برخی از ترفند ها برای بررسی روش ها و استراتژی های به کار برده شده در تبلیغات آنلاین عبارتند از:

بررسی نرخ تبدیل در فروش

بهترین رویکرد برای بررسی نرخ تبدیل ارزیابی کامل سوابق فروش مشتریان و بازخورد های آن ها می باشد. همان طور که می دانید فروش بخش مهمی از مارکتینگ یا بازاریابی اینترنتی ( تبلیغات آنلاین) را تشکیل می دهد. موفقیت شما در تمرکز روی فروش فعلی خلاصه می شود؛ نه فروش جدید یا خط تولید متفاوت در آینده!

آشنایی با روش های ارزیابی تبلیغات آنلاین

بررسی روند بازگشت سرمایه

یک کسب وکار موفق از تبلیغات آنلاین استفاده می کند تا علاوه بر سوددهی بتواند سرمایه اولیه را نیز جبران کند. ROI یکی از مهم ترین فاکتورها در علم بازاریابی می باشد که به معنای بازگشت سرمایه است. علاوه بر بررسی بودجه های بازاریابی لازم است اثربخشی سرمایه های خود را نیز ارزیابی نمایید.

بررسی تاثیرگذاری نوع تبلیغات آنلاین

انواع و اقسام تبلیغات آنلاین وجود دارد که هر یک از آن ها مزیت خاصی نسبت به سایر روش ها دارند. برای این که به خوبی بتوانید مزایای این تبلیغات را تشخیص دهید به اثربخشی آن ها توجه کنید. اگر تبلیغات بنری را برای تبلیغات آنلاین خود انتخاب می کنید باید بدانید که این بنر قرار است در چه سایتی درج شود.

شما چه فکر می کنید؟

ایده های خود را پیرامون ارزیابی تبلیغات آنلاین با ما در میان بگذارید.

7537 بازدید ۱۶ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند