صفحه اصلی راهنمای گام به گام ترویج تبلیغات آنلاین برای کسب وکار (۲)

روش های تبلیغاتی مختلفی وجود دارند که می توانند یک کسب وکار اینترنتی نظیر یک سایت را ترویج دهند. گاهی علاوه بر ترویج وب سایت باید به فکر ترویج خود تبلیغات باشیم. جهت ترویج تبلیغات آنلاین ابتدا بهتر است نگاهی به وب سایت خود و شیوه عملکرد آنلاینان بپردازید. به همین منظور در مطلب امروز نکس وان نتورک به معرفی روش هایی برای ترویج تبلیغات آنلاین در کسب وکار می پردازیم.

نکاتی برای تبلیغات آنلاین و تاثیرگذاری تبلیغات

از مشتریان بپرسید

اگر ترافیک وب سایت شما چندان چشمگیر نیست، اگر از فروشتان راضی نیستید و فکر می کنید باید تغییراتی در کسب وکار ایجاد کرد و یا فکر های بزرگ تری را در ذهن می پرورانید خود مشتریان بهترین مشاور و حامی شما هستند. از مشتریان بخواهید به شما درست و غلط را یاد دهند! بخواهید تا علاقمندی هایشان را با شما در میان بگذارند و با استفاده از  همین نقد ها کمبود ها را برطرف کنید.

از تبلیغات تبادلی استفاده کنید

همیشه تبلیغات آنلاین بهترین راه نیستند. گاهی می توانید به تبادل برند خود در پست های یک وب سایت مطرح بپردازید. اگر تبلیغ جنس یا کالای شما به عنوان یک لینک تبادلی در سایت های دیگر دیده شود می توانید برای همیشه تبلیغات آنلاین و هزینه هایی که برای به کارگیری سئو در تبلیغات و بهینه سازی سایت صرف کرده اید فراموش کنید!

نکاتی برای تبلیغات آنلاین و تاثیرگذاری تبلیغات

بازدیدکنندگان را وادار به رعایت حق کپی رایت کنید

درتمام محصولات، در تمام بخش های سایت و حتی عکس ها برندتان را اختصاصی کنید. اگر جایگاه وب سایت شما به واسطه تبلیغات آنلاین بهبود یافته است سعی کنید از آن محاظت کرده و نگذارید دیگران آن را از چنگ شما درآورند!

 طرح های تشویق کننده برای حفظ مشتری استفاده کنید

کاری کنید تبلیغاتتان بی نتیجه نماند. کاربر همان طور که می تواند با یک کلیک وارد سایت شود با یک کلیک نیز خارج می شود. بنابراین به از طرح های تشویقی برای ترغیب مشتری استفاده کنید.

شما چه فکر می کنید؟

چه راه های دیگری را برای ترویج تبلیغات آنلاین پیشنهاد می دهید؟ نظرات خود را مطرح کنید.

7390 بازدید ۱۶ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند