صفحه اصلی راهنمای گام به گام ترویج تبلیغات آنلاین برای کسب وکار (۱)

اشتباه نکنید! بعد از انتخاب آزانس تبلیغاتی و شروع تبلیغات آنلاین کار شما تمام نمی شود. مسلما شما نمی توانید تبلیغات آنلاین را تا آخر عمر انجام دهید و به یک شبکه تبلیغاتی وابسته باشید. تاثیر به روزرسانی در تبلیغات آنلاین را نباید نادیده گرفت؛ اما زحمات شما و هزینه هایی که برای ساخت کمپین های تبلیغاتی می کشید زمانی نتیجه می دهد که بتوانید این تاثیرات را پایدار کنید. به زبان دیگر به ترویج تبلیغات آنلاین با هدف حفظ جایگاه فعلی وب سایتتان بپردازید.

در مطلب امروز نکس وان نتورک در جهت پایداری تبلیغات و تاثیرگذاری هر چه بیش تر کمپین های تبلیغاتی که در این شبکه سفارش می دهید بخش اول راهنمای گام به گام ترویج تبلیغات آنلاین برای کسب وکار را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

قدم به قدم تا ترویج تبلیغات آنلاین

تضمین خدمات پس از فروش بعد از تبلیغات

زمانی که با تبلیغات آنلاین مشتری را به سمت سایت خود هدایت کردید وقت آن می رسد تا خودی نشان دهید و به او با استفاده از خدمات پس از فروش اطمینان در خرید خدمات و محصولات را بدهید. به این منظور می توانید از مشاوره تلفنی رایگان برای پاسخ گویی به سوالات مشتریان، مرکز خدمات پس از فروش، مکالمه متنی یا چت آنلاین در وب سایت و…استفاده کنید.

قدم به قدم تا ترویج تبلیغات آنلاین

تعامل بیش تر با مشتریان

یکی از راه های حفظ مشتری حتی بعد از خرید در تبلیغات آنلاین تعامل با او می باشد. اگر مشتری محصول شما را خریداری کند باید بابت خرید از او سپاسگذاری کنید. اگر از خرید خود منصرف می شود نیز لازم است دلایلی که باعث شده است از خرید کردن منصرف را جویا شوید.

کسب نشان اعتماد

نشان اعتماد و ثبت سایت به عنوان یک فضای شناخته شده و معتبر برای خرید کردن لازم است. به مشتری این اطمینان را بدهید که اگر از طریق تبلیغات وارد سایت شما شده است میتواند پرداخت ایمنی داشته باشد و به همین سادگی به ترویج تبلیغات آنلاین بپردازید!

شما چه فکر می کنید؟

چه فاکتور های دیگری را برای ترویج تبلیغات آنلاین پیشنهاد می دهید؟ نظرات خود را مطرح کنید.

2029 بازدید ۱۶ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند