صفحه اصلی اسیر خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین نشوید!

همان طور که قبلا هم در اشتباهات رایج در تبلیغات آنلاین اشاره کرده ایم در این عرصه مرز باریکی میان موفقیت و شکست وجود دارد. یک توسعه دهنده وب قوی و کسی که کسب وکار اینترنتی راه اندازی کرده است باید در هر فعالیت خود حساسیت های لازم را داشته باشد. ما برای این که از وضعیت نا بسامان فعلی خود در گوگل نجات پیدا کنیم و کمی دیده شویم از تبلیغات آنلاین استفاده می کنیم. بنابراین باید مراقب باشیم تا با خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین از چاله به چاه نیفتیم!

در این مطلب تصمیم داریم تعدادی از خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین که اغلب کاربران اسیر آن ها می شوند را بررسی کنیم.

معرفی خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین

برخی از اشتباهات رایج عبارتند از:

تعویق در راه اندازی کمپین ها

در تبلیغات آنلاین همه چیز باید برنامه ریزی شده و اصولی باشد. اگر قرار بود با امروز و فردا کردن کاری به نتیجه برسد الان احتمالا اغلب انسان های روی زمین الگو یکدیگر بودند!

بنابراین امور تبلیغات آنلاین را برنامه ریزی و به صورت مدوام آن ها را چک کنید. برای مدیریت بهتر توصیه می کنیم از کمپین های تبلیغاتی  نکس وان نتورک استفاده کنید.

معرفی خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین

توقع زیاد از تبلیغات آنلاین

فراموش نکنید که کمال گرایی در تبلیغات آنلاین جواب نمی دهد؛ چرا که هیچ چیز در امور اینترنتی قطعیت ندارد. اگر در تلاش هستید که به همه چیز در همان نقطه اول کار خود برسید و به عبارت دیگر یک شبه به موفقیت های بزرگ برسید سخت در اشتباه هستید!

مسیرتان را عوض کنید و برای تبلیغات آنلاین به تیم با تجربه نکس وان نتورک اعتماد کنید.

پرداخت هزینه های اضافی برای تبلیغات

برای شروع تبلیغات آنلاین تمام سرمایه های خود به یک باره خرج نکنید. در تبلیغات نمی توان تا این حد ریسک پذیر بود! در همه چیز تعادل را رعایت کنید و خود را گرفتار خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین نکنید!

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما چه خطاهای احتمالی در تبلیغات آنلاین می تواند کسب وکار را با ریسک شکست رو به رو کند؟

1143 بازدید ۱۵ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند