صفحه اصلی تاثیر به روزرسانی سایت در نتایج تبلیغات آنلاین

مسلما اولین گام برای شروع تبلیغات آنلاین اشغال بخشی از فضای وب و به زبان ساده تر احداث وب سایت می باشد. تبلیغات آنلاین بر اساس فعالیت های وب سایت شما انجام می شود و آن چه که قرار است مشتریان را به سمت شما جذب کند همین محتوای سایت است. محتوای یک سایت باید به صورت دوره ای به روز شود. چرا که گوگل شما را بر اساس فعالیت هایتان ارزیابی می کند. تولید محتوا اختصاصی برای هر سایت ضروری است و داشتن یک برنامه حهت به روزرسانی سایت لازم است. بنابراین نباید از تاثیر به روزرسانی سایت در نتایج تبلیغات آنلاین غافل شد.

اما چرا باید وب سایت پا به پای تبلیغات به روز شود؟ محتوای وب سایت استاتیک برای جذب مخاطب کافی نیست؟ حتما باید هزینه های حداگانه برای تولید محتوا پرداخت کرد؟ مطلب امروز نکس وان نتورک پاسخی برای تمام سوالات بی جواب در ذهن شما در حوزه تبلیغات آنلاین خواهد بود.

بررسی تاثیر به روزرسانی سایت در تبلیغات اینترنتی

برای به روز بودن وب سایت خود لازم است به سه امر مهم توجه داشته باشید:

استفاده از فید یا خوراک سایت

فید وب سایت همان جایی است که شما بیشترین تاثیر را روی کاربر و موتور جستجو می گذارید. این فید است که لینک های سایت را رفرش می کند و تمام اطلاعات و محتویات سایت را به صورت یکجا لیست می کند.

بررسی تاثیر به روزرسانی سایت در تبلیغات اینترنتی

استفاده از خبرنامه ایمیلی

برای این که به روزرسانی شما تاثیر واقعی خود را اعمال کند لازم است از خبرنامه ایمیلی استفاده کنید. خبرنامه ایمیلی راهی هوشمندانه برای دوری و دوستی با کاربران است! کاربران به وب سایت شما مراجعه نمی کنند؛ اما مطالب را از طریق ایمیل مطالعه می کنند.

بررسی بهینه بودن مطالب

بهینه بودن مطلب به بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی نیز کمک می کند. تاثیر به روزرسانی سایت زمانی آشکار می شود که مطالب از نظر سئو در بهترین حالت قرار داشته باشند.

شما چه فکر می کنید؟

دیدگاه خود را پیرامون تاثیر به روزرسانی سایت مطرح کنید.

1169 بازدید ۱۵ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند