صفحه اصلی ضرورت به کارگیری سئو در تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین به عنوان یکی از بخش های جدانشدنی در کسب وکار های اینترنتی شناخته می شود. شما به تبلیغات نیاز دارید تا بتوانید مشتریان جدیدی پیدا کنید و مشتریان قدیمی را نسبت به تغییر وتحولات فعالیتتان آگاه کنید. چه به صورت آنلاین فعالیت داشته باشید و چه فیزیکی باید از خدمات تبلیغاتی استفاده کنید. اما در صورتی که فعالیت شما آنلاین است لازم است از شکل دیگری از تبلیغات آنلاین تحت عنوان بهینه سازی مورتورهای جستجو یا سئو در تبلیغات آنلاین بهره گیرید.

پیش از این با نقش سئو در تبلیغات آنلاین آشنا شده اید. در حال حاضر الگوریتم های پیچیده گوگل است که جایگاه هر سایت را در گوگل مشخص می کند. از آن جایی که هدف اصلی ما از تبلیغات دیده شدن است بنابراین می توانیم از ابزار بهینه سازی موتورهای جستجو به عنوان رکنی از تبلیغات یا بازاریابی آنلاین استفاده کنیم.

در مطلب امروز نکس وان نتورک با ضرورت به کارگیری سئو در تبلیغات آنلاین آشنا خواهید شد.

اهمیت سئو در تبلیغات آنلاین

برای این که با اهمیت سئو در تبلیغات آنلاین آشنا شوید لازم است مفاهیم مشترکی که در بحث سئو و بازاریابی اینترنتی یا تبلیغات آنلاین وجود دارد را بشناسید:

تراکم کلمات کلیدی

تراکم کلمه کلیدی دفعات تکرار کلیدواژه در سایت شما می باشد. این کلمات کلیدی دقیقا مفهوم مشابهی با کلمات کلیدی در تبلیغات آنلاین دارند.

اهمیت سئو در تبلیغات آنلاین

متاتگ یا برجسب های متا

متاتگ بخشی از کدهای HTML است که موتور جستجو برای ارزیابی محتوا وب سایت شما به کار می گیرد. کلمات کلیدی که در روش های بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی انتخاب می کنید باید در روند سئو سایت به صورت هوشمندانه در متاتگ ها به کار گرفته شوند.

لینک های ورودی

اساس تبلیغات کلیکی و سایر تبلیغات آنلاین بر دفعات کلیک روی یک لینک می باشد. این لینک ها ورودی تحت عنوان بک لینک میان مردم متداول شده اند. سئو در تبلیغات آنلاین و همین بک لینک ها است که مخاطب را از مراجع اینترنتی دیگر به سمت شما سوق می دهد.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما آیا استفاده از سئو برای تبلیغات آنلاین می تواند راهی تکمیلی باشد؟ نظرات خود را مطرح کنید.

1046 بازدید ۱۳ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند