صفحه اصلی بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی و رونق کسب وکار شما

به کارگیری تبلیغات کلیکی و راه اندازی کمپین های تبلیغاتی در نکس وان نتورک و استفاده از Google AdWords ترفند خوبی برای جذب مخاطب و هدایت ترافیک می باشد. اما بعد از این که کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کردید باید به بهینه سازی آن بپردازید. منظور از بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی  همان آنالیز اطلاعاتی توسط AdWords یا آژانس تبلیغاتی شما و سپس تصمیم گیری های استراتژیک برای پیشرفت بهتر می باشد.

پست امروز نکس وان نتورک راهنمای جامعی برای بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی می باشد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ضرورت بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی

پیش از این که با روش های بهینه سازی آشنا شوید باید بدانید که چرا اصلا مبحث بهینه سازی به تبلیغات کلیکی نیز راه یافته است. همان طور که می دانید تبلیغات کلیکی و کمپین های تبلیغاتی دائمی نیستند. زمانی که پرداخت شما قطع شود ترافیکی که به سمت سرازیر می شده است نیز برای همیشه قطع می شود. از آن جایی که نمی توان از تبلیغات کلیکی و امثال دیگر آن در تبلیغات آنلاین برای همیشه استفاده کرد بنابراین باید با ترفند های بهینه سازی کاری کرد که روند هدایت مشتری بعد از تبلیغات نیز تداوم یابد.

روش های بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی

بررسی CTR

تبلیغات و کلمات کلیدی شما هر یک نرخ کلیک یا CTR مختص به خود را دارند. به عنوان مثال نرخ کلیک مربوطه به کلمات کلیدی شما به خوبی نشان می دهد که کلمه کلیدی انتخابی شما چه قدر با خواسته و نیاز مشتری سازگار و همراه بوده است. به این ترتیب قدم به قدم برای دیده شدن تبلیغات کلیکی گام برداشته اید.

روش های بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی

بررسی گروه های تبلیغاتی

طبقه بندی کلمات کلیدی در گروه های خاص فرصت خوبی برای مدیریت CTR و ارزیابی کیفیت کمپین های شما فراهم می کند. با گروه بندی کلمات کلیدی گروه های تبلیغاتی تشکیل دهید تا گوگل نیز بهتر بتواند کلمات کلیدی شما را رتبه بندی نماید.

شما چه فکر می کنید؟

چه راه های دیگری برای بهینه سازی کمپین های تبلیغات کلیکی پیشنهاد می دهید؟ نظرات خود را مطرح کنید.

847 بازدید ۱۳ آبان ۱۳۹۵

مرتبط هایی که می پسندید

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند