صفحه اصلی ترفندهای ساده برای تبلیغات آنلاین قدرتمندانه

تبلیغات همیشه رکن اصلی کسب وکار بوده است. هیچ گاه اصل تبلیغات در میان جوامع مختلفی تغییر نمی کند؛ بلکه آن چیزی که تغییر پذیر است شیوه های تبلیغاتی می باشد. همان طور که می دانید با گسترش اینترنت شیوه تبلیغات آنلاین نیز توسعه بیش تری یافته است. از این رو لازم است با تبلیغات آنلاین قدرتمندانه یا هوشمندانه برنامه ریزی متفاوتی برای جذاب تر کردن تبلیغات و جلب نظر کاربران در فضای مجازی داشت.

در مطب امروز نکس وان نتورک با برخی از ترفند های ساده برای تبلیغات آنلاین و قدرتمندانه آشنا خواهید شد.

تجربه ی تبلیغات آنلاین قدرتمندانه

برخی از ترفند هایی که موجب تاثیرگذاری بیش تر تبلیغات کلیکی حرفه ای یا به طور کل تبلیغات آنلاین شما می شوند عبارتند از:

موقعیت تبلیغات آنلاین

از هر روش تبلیغات آنلاین که استفاده می کنید موقعیت این تبلیغات اهمیت زیادی دارد. تبلیغات می توانند درون متنی، درون قالب یا فریم سایت، درون تگ ها و درون ردیف های خاصی از سایت جای بگیرند. به موقعیت تبلیغات توجه داشته باشید مبادا از دید کاربران خارج باشند.

ترفندهای ساده برای تبلیغات آنلاین قدرتمندانه

ساخت کلیدواژه های ترکیبی

کلمات کلیدی یا کلیدواژه ها از دیرباز برای تبلیغات آنلاین مطرح بودند. اما این که چه طور از این کلید واژه ها برای تبلیغات آنلاین قدرتمندانه استفاده کنیم جای بحث دارد. به همین دلیل لازم است ابتدا ذهن خود را با ذهن کاربر پیوند دهید. بدانید چه می خواهید و کاربر متقابلا چه چیزی از شما می خواهد. به عنوان مثال باید کلمات کلیدی که بیش تر احتمال جستجو دارند را بشناسید و سپس به محصول خود ربط دهید. تمام این امور در کمپین های تبلیغاتی نکس وان نتورک به خوبی پرداخت می شوند.

جلب توجه مشتریان

برای این که تبلیغات آنلاین شما جواب دهد در وهله اول باید برای کاربر جذاب باشد. چرا که کاربر دردنیای مجازی تبلیغات زیادی را پیرامون خود مشاهده می کنید؛ اما فقط به برخی توجه نشان می دهد. بعد از جذابیت باید به فکر برقراری ارتباط یا تعامل با کاربر بود.

شما چه فکر می کنید؟

چه روش های دیگری را برای تبلیغات آنلاین قدرتمندانه پیشنهاد می دهید؟ نظرات خود را مطرح کنید.

985 بازدید ۱۱ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند