صفحه اصلی اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی که درآمدزایی شما را کاهش می دهد

به خوبی می دانیم هر چه قدر هم که تلاش کنیم رقبای زیادی در برابر ما و در کسب وکارهای مشابه هستند که یک قدم از ما جلوتر هستند. به عبارت دیگر در جایگاه بهتری از جهت گوگل و کسب درآمد قرار گرفته اند. کسب وکار ها از انواع روش های تبلیغات جالب و خلاقانه استفاده می کنند تا مطرح شوند. در این بین ممکن است شما هنوز هم در پی روش های قدیمی و بی جوابی باشید که با صرف هزینه های زیاد برای تبلیغات کلیکی جواب ندهند. این روش ها همان اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی توسط شما هستند.

برای این که از وقوع چنین اشتباهاتی جلوگیری کنید مطلب امروز نکس وان نتورک را جهت آشنایی با اشتباهاتی که کسب وکار شما را تحت تاثیر قرار می دهند مطالعه نمایید.

اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی

برخی از اشتباهات رایج عبارتند از:

انتخاب اشتباه سطوح تبلیغات کلیکی

معمولا در تبلیغات کلیکی بسته یا طرح های مختلف برای هر سطحی از کسب وکار وجود دارد. مثلا در سیستم گوگل سه دسته برای تبلیغات کلیکی در نظر گرفته می شود:

  1. دسته اول: نیاز چندانی به سفارشی سازی ندارند وکسب وکارهای نوپا هستند
  2. دسته دوم: برای مشاغل متوسط و گسترده تر که در آن تبلیغات آنلاین و هدف گذاری در تبلیغات کلیکی به خوبی مشخص می شود
  3. دسه سوم: این دسته مربوط به کارآفرینان و کسب وکارهای بزرگ تر است

اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی

در صورتی که از خدمات تبلیغات کلیکی نکس وان نتورک استفاده می کنید باید بدانید در چه سطحی وچه نوع تبلیغات کلیکی نیاز دارید و به اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی توجه داشته باشید.

عدم توجه به قیمت گذاری محصولات و خدمات

وقتی که تبلیغات کلیکی را انتخاب می کنید باید از قبل مطمئن باشید محتوایی که قرار است تبلیغ شود به روز و کامل است. برخی از افراد بدون توجه به استراتژی های قیمت گذاری از تبلیغات کلیکی استفاده می کنند و نسبت به کسب درآمدشان که بدون تغییر بوده است معترض می شوند.

شما چه فکر می کنید؟

چه اشتباهات متداول در تبلیغات کلیکی را تجربه کرده اید؟ نظر خود را مطرح کنید.

914 بازدید ۱۱ آبان ۱۳۹۵

مرتبط هایی که می پسندید

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند