صفحه اصلی ۳ دلیل برای این که تبلیغات فیس بوک را برای همیشه رها کنید!

همان طور که می دانید روش های زیادی برای تبلیغات آنلاین وجود دارد.  برخی از سرویس ها نظیر گوگل خدمات تبلیغات آنلاین را ارائه می دهند و اتفاقا سایر شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک نیز مدتی است به سمت تبلیغات روی آورده اند. اما تبلیغات فیس بوک به خصوص برای ایرانی ها که رویکرد خاصی برای تبلیغات دارند همیشه جوابگو نبوده است. به علاوه مدتی است فیس بوک آمار بازدید هایش را با روی کار آمدن سایر شبکه های اجتماعی محبوب نظیر اینستاگرام از دست داده است. بنابراین به نظر می رسد زمان  آن فرا رسیده باشد تا از فیس بوک به سمت سایر روش های تبلیغاتی چون تبلیغات کلیکی کوچ کنید.

اگر آگاهی از افزایش نرخ بازدید با تبلیغات کلیکی شما را برای استفاده از این روش تبلیغاتی قانع نکرده است در مطلب امروز نکس وان نتورک با ۳ دلیل آشنا خواهید شد که مسلما باعث می شود برای همیشه تبلیغات فیس بوک را رها کنید.

چرا تبلیغات فیس بوک توصیه نمی شود؟

رویکرد تبلیغات فیس بوک

تبلیغات فیس بوک رویکرد متفاوتی با تبلیغات کلیکی وسیستم های جدید تر مثل AdWords دارد. فیلتر هایی که در تبلیغات کلیکی اعمال می شود ( مثلا فیلتر کردن جنسیت کاربرانی که تبلیغات را می بینند) باعث شده است که تبلیغات فیس بوک متد قدیمی تری نسبت به سایر روش ها در تبلیغات آنلاین داشته باشد.

چرا تبلیغات فیس بوک توصیه نمی شود؟

هدف گذاری مخاطب تبلیغات فیس بوک

در تبلیغات کلیکی شما مخاطبان خود را انتخاب می کنید. کلمات کلیدی که توسط شما اتخاذ می شوند قابلیت این را دارند که خیلی سفارشی عمل کنند. مثلا می توانید معین کنید مخاطبان شما بین ۲۰ تا ۲۵ سال قرار دارند و به موسیقی پاپ علاقه ی زیادی دارند.

جامعه کوچک تر در فیس بوک

تبلیغاتی که به صورت آنلاین و به روش های مختلف انجام می شوند بازدید بیش تری نسبت به فیس بوک خواهند داشت. بعد از این که اپلیکیشن های خاص اسمارت فون ها منتشر شدند فیس بوک به خصوص از جانب ایرانیان از رونق افتاد! بنابراین لازم است از روش های دیگر تبلیغات اینترنتی استفاده کنید.

شما چه فکر می کنید؟

آیا هنوز به تاثیر تبلیغات فیس بوک ایمان دارید و آن را برای تبلیغات خود انتخاب می کنید ؟ نظرات خود را مطرح کنید.

1031 بازدید ۱۱ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند