صفحه اصلی متخصص تبلیغات کلیکی حرفه ای شوید!

تبلیغات کلیکی روندی متداوم و در جریان است. اگر قرار باشد این شیوه از تبلیغات به بهبود جایگاه کسب وکار شما کمک کند باید از هر فرصتی برای تبلیغات کلیکی حرفه ای استفاده کنید. حتی اگر از شبکه های تبلیغاتی برای تبلیغات آنلاین نظیر تبلیغات کلیکی استفاده می کنید بازهم لازم است در اوقات فراغت خودتان دست به کار شوید.

در طول سفر، زمان ناهار و استراحت پس از کار، در وسایل نقلیه و…می توانید از ابزارهای سیار مثل لپ تاپ یا حتی گوشی هوشمندتان جهت بهبود کمپین های تبلیغاتی استفاده کنید و از افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی لذت ببرید.

نگران نباشید! نکس وان نتورک راه و چاه متخصص شدن در تبلیغات کلیکی و ابزارهای لازم را به شما نشان می دهد!

تبلیغات کلیکی حرفه ای توسط خود شما

آن چه که برای تبلیغات کلیکی حرفه ای بدان نیازمندید عبارتند از:

لپ تاپ سبک و USB جهت ثبت گزارشات

لپ تاپ مهم ترین ابزار برای جستجو و آنالیز کلمات کلیدی است. هرچند که اسمارت فون ها همه کاره هستند و می توانند جایگزین لپ تاپ باشند اما شاید صفحه بزرگ تر لپ تاپ کاربردی تر باشد.

تبلیغات کلیکی حرفه ای توسط خود شما

برنامه های AdWords

در سال ۲۰۱۵ بهترین ابزارهای AdWords که متعلق به گوگل هستند برای سایر سیستم عامل ها منتشر شدند. به همین منظور می توانید با جستجو ساده از نسخه های اندروید و iOS Google AdWords روی موبایل خود استفاده نمایید.

استفاده از سرویس های آفلاین

برای تبلیغات کلیکی حرفه ای با توجه به این که همیشه دسترسی به اینترنت فراهم نیست بهتر است از سرویس های آفلاین در گوشی و لپ تاپ خود استفاده نمایید. Google AdWords Editor سرویسی است که دسترسی آفلاین به تمام بخش های مودرنیاز برای تبلیغات کلیکی را فراهم کرده است. می توانید از سرویس های ذخیره ابری نظیر درایو نیز برای ذخیره سازی فایل های خود استفاده نمایید. وب سایت Checkli.com نیز چک لیست مورد نیاز برای انجام امور تبلیغات اینترنتی و تبلیغات کلیکی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما برای این که خودتان به متخصص حرفه ای تبلیغات کلیکی تبدیل شوید چه ابزارهای دیگری لازم است؟

1107 بازدید ۰۹ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند