صفحه اصلی افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی حتی تا ۳۴ درصد!

یکی از مزایای اصلی تبلیغات کلیکی در تبلیغات و بازاریابی رسانه های اجتماعی و وب سایت ها برندسازی و سپس حفظ اعتبار برند است. اساسا هر برندی که از تبلیغات و اصول بازاریابی با استفاده از روش های اینترنتی یا همان تبلیغات آنلاین بی بهره باشد چیزی به نام برندینگ در فضای وب وجود نخواهد داشت. این حافظت از برند یا اعتبار توسط تبلیغات کلیکی با افزایش نرخ کلیک انجام می شود و افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی که برندسازی به دنبال دارد.

مطابق با تحقیقات انجام شده برندهایی که از تبلیغات کلیکی استفاده کرده اند با بالا آوردن کلمات کلیدی یا کلیدواژه ها توانسته اند حتی تا ۳۴ درصد کلیک کسب کنند.

اما شبکه های تبلیغاتی نظیر نکس وان نتورک چگونه با تبلیغات کلیکی قادرهستند نرخ کلیک را تا ۳۴ درصد افزایش دهند؟ مطلب امروز پاسخ خوبی به این سوال خواهد بود.

افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی در شبکه های تبلیغاتی

فرآیند محافظت از برند و حفظ اعتبار با تبلیغات کلیکی طی چند مرحله ی زیر صورت می گیرد:

شناسایی کلیدواژه اختصاصی برند شما در گوگل

بدین منظور در اغلب موارد از Google Auction Insights و ابزارهای مشابه استفاده می شود. Auction Insights محل مناسبی برای ارزیابی کلمه کلیدی و وضعیت آن در تجارت شما خواهد بود. به عنوان مثال ما در این وب سایت ها ارزش کلمه کلیدی را به خوبی آنالیز می کنیم و سپس کلمه کلیدی که در برندینگ و تبلیغات آنلاین موثر باشد را معرفی می کنیم.

افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی در شبکه های تبلیغاتی

طبقه بندی کلمات کلیدی بر اساس واقعیات

در مرحله ی بعدی پس از این که شخصی سازی کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی صورت گرفت طبقه بندی کلمات کلیدی به صورت خالص و بر اساس واقعیات برای افزایش نرخ کلیک با تبلیغات کلیکی انجام می شود. در این مرحله جستجو عاری از تاریخچه و کش و بدون ثبت نام در گوگل صورت می گیرد.

مانیتورینگ کلمات کلیدی

در بخش آخر بازدید ها و جستجوهای صورت گرفته ای که نمایش وب سایت یا برند شما را به دنبال داشته است مورد بررسی قرار می گیرد. در این مرحله قطعا از ابزارهای خاص برای پی بردن به حقایق استفاده می شود.

شما چه فکر می کنید؟

آیا تا کنون از تبلیغات کلیکی برای حفط برند و افزایش نرخ کلید استفاده کرده اید؟ نظر خود را مطرح کنید.

887 بازدید ۰۹ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند