صفحه اصلی شخصی سازی تبلیغات کلیکی مطابق با نیاز و سلایق شما

از آن جایی که مهاجرت و استفاده کاربران از دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگ تر نظیر PC به سمت موبایل و اسمارت فون ها به صورت روزافزون گسترش پیدا می کند  لزوم شخصی سازی تبلیغات کلیکی برای کاربران احساس می شود. قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین از جمله تبلیغات کلیکی همواره بحث پرچالشی بوده است. بنابراین لازم است با شخصی سازی خدمات برای انجام کلیک های بیش تر و تاثیرگذاری گسترده تر روی کاربران این اعتماد را از نو احیا کنیم.

نکس وان نتورک نیز در تلاش است با ارائه کمپین های تبلیغاتی و فعالیت مستمر در حوزه تبلیغات اینترنتی یا آنلاین شخصی سازی تبلیغات کلیکی مطابق با نیاز و سلایق شما را محقق کند.

مطلب امروز مروری بر ابزارهای موجود جهت شخصی سازی تبلیغات کلیکی می باشد.

ابزارهای کاربردی برای شخصی سازی تبلیغات کلیکی

برخی از سرویس هایی که نکس وان نتورک جهت شخصی سازی کمپین های تبلیغاتی و تبلیغات کلیکی منحصر به فرد برای شما به کار می گیرد عبارتند از»

سرویس همبستگی گوگل

Google Correlate یا سرویس همبستگی گوگل ابزاری برای مشاهده ی وضعیت جستجو کلمات در گوگل است. اگر قرار باشد با استفاده از کلمه اختصاصی رنک شما بالا برود ابتدا وضعیت این کلمه در گوگل مورد بررسی قرار می گیرد و سپس تبلیغات کلیکی با تکیه بر همین آمار و ارقام انجام می شود.

ابزارهای کاربردی برای شخصی سازی تبلیغات کلیکی

سرویس برنامه ریز کلیدواژه گوگل

Google Keyword Planner لیست کاملی از کلید واژه ها را در اختیار افراد قرار می دهد. پیش از این که شما بخواهید با یک کلمه کلیدی یا گذرواژه خاص شخصی سازی تبلیغات کلیکی را انجام دهید نکس وان نتورک آن را میان کلمات کلیدی بررسی می کند.

ابزارهای کاربردی برای شخصی سازی تبلیغات کلیکی

سرویس Answer the Public

Answer the Public ابزاری برای پاسخ به تمام سوالات شما در ارتباط با هر کلمه کلیدی در گوگل است. سوالاتی که برای تبلیغات کلیکی پیرامون کلمه کلیدی دلخواهتان در ذهن شما بی پاسخ مانده است با این ابزار به درستی برطرف می شوند.

شما چه فکر می کنید؟

چه ابزارهای دیگری را برای شخصی سازی تبلیغات کلیکی پیشنهاد می دهید؟ دیدگاه خود را مطرح کنید.

859 بازدید ۰۹ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند