صفحه اصلی قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین : آیا از تاثیر تبلیغات اینترنتی مطمئن هستید؟

در گذشته کسب وکار های مختلف برای تبلیغات محیطی برنامه ریزی می کردند. مثلا برخی نیمی از سرمایه خود را برای تبلیغات تخصیص می دادند تا این که در آینده ای نزدیک بتوانند آن سرمایه را با جذب مشتری برگردانند. اما در بازار امروز همه چیز فرق کرده است. شیوه های تبلیغات جای خود را به روش های موثر تبلیغات اینترنتی داده اند و مردم با حساب و کتاب تبلیغ می کنند. به زبان دیگر با تکیه بر قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین به تبلیغ می پردازند.

اما اگر صادق باشیم باید اعتراف کنیم که ریسک این شیوه از تبلیغات چندان کم تر از تبلیغات محیطی نیست. با ابزار های متداول تبلیغ می کنیم و منتظر می مانیم تا ببینیم چه کسی قرار است با کلیک خود به مشتری ما تبدیل شود. بنابراین این سوال مطرح می شود که آیا از تاثیر تبلیغات اینترنتی مطمئن هستید؟

قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین سوالی در ذهن همه وب مستران است که قرار است در مطلب امروز نکس وان نتورک به چالش کشیده شود.

بررسی قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین

برای بررسی تاثیرگذاری تبلیغات آنلاین به سه فاکتور زیاد دقت کنید:

جستجوها

فراموش نکنید که برخی از کمپانی ها نظیر گوگل تاثیر جستجو در خرید را همواره بزرگ نمایی می کنند. اغراق در تبلیغات اینترنتی و استفاده از روش های تبلیغات آنلاین همیشه سودمند نیست. اگرچه گوگل هوشمند است ما نتایجی که عرضه می کند همیشه آن چیزی نیست که انتظار داریم.

بررسی قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین

اطلاع رسانی زیاد

گاهی در تبلیغات آنلاین سعی می شود اطلاعات کامل به کاربر برای جذب آن به سمت وب سایت شما منتقل شود. اما همیشه این اطلاعات کاربران را تحت تاثیر قرار نمی دهند.

تبدیل کاربر به مشتری

این جمله تنها یک شعار است. هیچ تضمینی وجود ندارد که مشتریان فعلی به کاربر مبدل شوند. در واقع قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین هیچ گاه دلیل و مدرک قطعی ندارد.

سخن آخر:

اگرچه با وجود موارد معرفی شده قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین زیرسوال می رود اما با استفاده از شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک ریسک استفاده از این تبلیغات کاهش خواهد یافت.

شما چه فکر می کنید؟

نظرات خود را درباره قابل اعتماد بودن تبلیغات آنلاین مطرح نمایید.

1085 بازدید ۰۷ آبان ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند