صفحه اصلی برندها در سرتاسر جهان از اینستاگرام استفاده می کنند

بیشتربرندهای صنایع مد و لباس، زیبایی و خرده فروشی اینستاگرام را پذیرفته اند. بررسی استفاده از اینستاگرام در میان برندها که توسط L2 Think Thank انجام شده است بیانگر این است که این شبکه اجتماعی تقریبا در همه صنایع رایج است. از سوی دیگر در مورد Snapchat داستان متفاوت است. در طول یک چهارم آخر سال۲۰۱۶، L2 Think Thank بیش از یک میلیون از پست های اجتماعی و نزدیک به ۲ میلیارد از تعاملات ۸۷۹ برند در سرتاسر جهان را بررسی کرد. آنالیز Snapchat در ۳ماه اول ۲۰۱۶ انجام شد. در مورد پذیرش اینستاگرام در میان صنایع مختلف باید گفت تقریبا همه شرکت‌های تمام صنایع به‌جز صنایع نوشیدنی‌ها و لوازم الکترونیکی از آن استفاده می‌کنند. برای مثال ۱۰۰% برندهای اتومبیل بررسی شده توسط L2 Think Thank اینستاگرام را پذیرفته‌اند و تقریبا تمام شرکت‌های سایر صنایع شامل مد و لباس، زیبایی، ساعت‌ها، جواهرفروشی و مسافرتی از آن استفاده می‌کنند Brands-Worldwide اصلا عجیب نیست که بیشتر برندها از اینستاگرام استفاده می‌کنند. با توجه به بررسی‌ها و تخمین‌های eMarketer کارشناسان بازاریابی به‌سرعت در حال روی آوردن به استفاده از اینستاگرام هستند که نشان می‌دهد آنها قصد متنوع ساختن تاکتیک‌های بازاریابی رسانه‌های اجتماعی از طریق استفاده از انواع بسترهای اجتماعی ایجاد شده را دارند.

اما زمانی که نوبت به Snapchat می‌رسد، برندها برای استفاده، تامل بیشتری از خود نشان می‌دهند. تنها حدود یک چهارم از برند های اتومبیلی که به‌وسیله L2 Think Thank بررسی شده‌اند، از این ابزار استفاده می‌کنند و حتی برندهای کمتری در صنایع مسافرتی معادل ۱۳%، این برنامه ارتباطی اجتماعی را پذیرفته‌اند. البته استفاده از این ابزار در تمام صنایع این‌قدر پایین نیست. حدود سه چهارم از برندهای فعال پوشاک که توسط L2 Think Thank بررسی شده‌اند Snapchat را پذیرفته‌اند و بیش از نیمی از برندهای مد نیز از آن استفاده می‌کنند. ولی در مورد فراوانی پست‌ها، بررسی‌های L2 Think Thank نشان داده که Snapchat گوی سبقت را در دسته‌بندی‌های مختلف ار اینستاگرام ربوده است.

insta2 برندهای لوازم الکترونیکی در سرتاسر جهان بطور متوسط ۳۹پست در هفته در Snapchat به اشتراک می‌گذارند درحالیکه برای اینستاگرام این رقم تنها ۶ پست در هفته است. در کل، در میان صنایع مختلفی که ذکر شد پست‌های بیشتری برای Snapchat در مقایسه با اینستاگرام وجود دارد. تنها استثنا این گزاره خرده فروشی‌ها هستند.

منبع: http://www.emarketer.com/Article/Brands-Worldwide-Embrace-Instagram/1013928

734 بازدید ۰۵ آبان ۱۳۹۵

مرتبط هایی که می پسندید

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند