صفحه اصلی آشنایی با مفهوم تبلیغات آنلاین در دنیای کسب و کار امروز

تبلیغات کلیدی ترین عنصر در شناساندن کسب و کار های مختلف به مشتریان است. عنصری که از دیرباز مورد توجه بشر قرار گرفته است و به شکل های مختلف از آن استفاده کرده است. مدتی است که با پیشرفت ارتباطات و رواج استفاده از اینترنت و دنیای مجازی با مفهوم تازه ای به نام تبلیغات آنلاین مواجه هستیم. چیزی که در خارج از دنیای واقعی و با هزینه های کمتر و تاثیر چشمگیرتر صورت می گیرد. امروزه اغلب وب سایت ها، شرکت ها ، ارگان ها، سازمان ها و کمپانی های بزرگ از تبلیغات آنلاین یا بازاریابی اینترنتی برای مطرح شدن استفاده می کنند. تبلیغات آنلاین گستردگی زیادی دارد و آن چنان اهمیت یافته است که مطالعه شاخه های آن به خانواده دروس دانشگاهی پیوسته است و به مهارت یا فن تبدیل شده است. اگر شما نیز صاحب کسب وکار هستید یا می خواهید فعالیت اقتصادی جدیدی را شروع کنید آشنایی با مفهوم تبلیغات آنلاین در دنیای کسب و کار امروز را در مطلب امروز نکس وان نتورک از دست ندهید.

معرفی مفهوم تبلیغات آنلاین در فعالیت های اقتصادی

what is an Online Advertising in world of business

در تعریف استاندارد از مفهوم تبلیغات آنلاین آمده است : تبلیغات آنلاین یا بازاریابی آنلاین یا تبلیغات اینترنتی شیوه ای نوین در شناسایی محصول یا خدمت به مشتری است که به واسطه اینترنت صورت میگیرد. ابزارهای زیادی برای نمایش مفهوم تبلیغات آنلاین در دنیای کسب وکار امروزی وجود دارد و هر فرد یا کمپانی بسته به نیازها و بودجه های خود از آن ها بهره می گیرد.

معرفی مفهوم تبلیغات آنلاین در فعالیت های اقتصادی

بررسی کلی مفهوم تبلیغات آنلاین در بازار آمریکا

اولین بار این شیوه از تبلیغات در ایالات متحده امریکا رواج پیدا کرد. هر چند که روش های تبلیغاتی اولیه از دیرباز به شیوه های آنلاین و با استفاده از ابزارهای قدیمی تری رایج بود اما تبلیغات اینترنتی یا بازاریابی آنلاین توانست در سال ۲۰۱۳ بالغ بر ۴۸ بیلیون دلار سورآوری داشته باشد.

این رقم به صورت سالانه افزایش یافت تا این که تبلیغات آنلاین به یک هنجار در صنایع مختلف تبدیل شود. امروزه کم تر وب سایتی را می بینید که بدون استفاده از تبلیغات آنلاین به موفقیت رسیده باشد.

دیدگاه شما چیست؟

اطلاعات و دیدگاه خود را در زمینه مفهوم تبلیغات آنلاین با ما به اشتراک بگذارید.

943 بازدید ۱۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند