صفحه اصلی حقیقت تبلیغات کلیکی

حقیقیت تبلیغات کلیکی گوگل و سایر موتورهای جستجو

 

تبلیغات کلیکی یا همان پرداخت به ازای کلیک سریعا خریداران جدی ای را به سایت شما تحویل می دهد، و اگر به درستی انجام شود از لحاظ مالی موثر خواهد بود. هوشمندانه از سه موتور جست و جوی برجسته ی گوگل، ام اس ان، و یاهو استفاده کنید تا مشتریان جدیدی را بدون اتلاف بودجه تان تحریک کنید.

 

چرا باید روی این سه موتور جست و جو تبلیغات کنید؟ با این کار نه تنها از امتیاز به اشتراک گذاری روی محل رفت و آمد موتور های جست و جو بهره مند می شوید بلکه تبلیغات با هر کلیک آن ها روی سایت های مختلف را تغذیه می کنید. برای مثال گوگل AOL و یاهو CNN.Com را تغذیه می کند ( MSN هنوز شریک پخش و توزیع خود را معرفی نکرده است ) با مخاطبان و تبلیغ دهدگان مختلف، اجرای تبلیغات شما می تواند روی هر موتور جست و جو متفاوت باشد .

 

کم ترین قیمت خرید روی Google Ad Words به ازای هر کلیک یک سنت، روی MSN keywords پنج سنت با هر کلیک و روی Yahoo Sponsored search ده سنت برای هر کلیک است. و در همه ی آن ها برای فعال کردن اکانت باید پنج دلار پرداخت کنید. بالاترین قیمت بالاترین موقعیت را در یاهو به دست می آورد در حالی که گوگل و MSN بالاترین موقعیت را به تبلیغاتی می دهد که بالاترین قیمت و بالاترین میزان کلیک را داشته باشد.

 

برای اینکه حقیقتا از تبلیغات کلیکی سود ببرید، کلیک ها را نشمارید، مکالمات را بشمارید. از ابزار مکالمه ی رایگان موتور های جست و جو استفاده کنید یا از ابزار ردیابی شخص ثالث استفاده کنید که بفهمید هر لغت کلیدی چه مقدار می تواند موثر باشد.یک لغت کلیدی می تواند به صورت گسترده ای روی یک موتور پرداخت با هر کلیک سودمند واقع شود و دیگری همانند یک بمب عمل کند.

 

همچنین شما باید بدانید که در چه موقعیت و با چه قیمتی لغات کلیدی شما بهترین عملکرد را روی هر موتور جست و جو داراست. اگر شما تبلیغات کلیکی را امتحان کرده و پولتان را از دست داده اید به این نکته توجه کنید که: آیا شما از بیش از یک موتور جست و جو استفاده کرده اید؟ آیا از پیگیری مکالمات برای کارایی لغات کلیدی خود استفاده کرده اید؟

 

اگر هیچ کدام از آن ها را انجام نداده اید شما با کمبود اطلاعات لازم و حیاتی برای گرفتن تصمیم درست مواجه بوده اید. رقابت در فضای تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک شدید است، بنابر این بسیار حیاتی است که رقابت خود را در سطح لغات کلیدی پیگیری کنید.

 

اگر پایین آوردن قیمت هایتان و تغییر کپی تبلیغاتتان نمی تواند لغات کلیدی مد نظر شما را سودمند سازد از دست آن ها خلاص شوید . اما نه به این معنا که با بی دقتی تمام رقابت خود را از بین ببرید یا اینکه از استفاده از یک موتور جست و جوی دیگر غفلت کنید. با امتحان هر سه موتور جست و جو و پیگیری لغات کلیدی خود، شما می توانید مطمعن شوید که کلیک هایتان تبدیل به فروش می شوند.

802 بازدید ۰۳ مهر ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند