صفحه اصلی فواید تبلیغات کلیکی برای سرمایه های کوچک

۵ دلیل برای اینکه تبلیغات کلیکی برای سرمایه های کوچک کارساز است

 

قبل از اینکه یک رقابت تبلیغات کلیکی را شروع کنید باید تعیین کنید که یک مشتری چقدر برای تجارت شما ارزش دارد و اینکه شما حاضرید چه مقدار هزینه کنید تا آن مشتری جذب شما شود. برای مثال: « یک مشتری حدود ۱۰۰ هزار برای تجارت من ارزش دارد بنابراین من می خواهم ۵۰ هزار برای جذب آن هزینه کنم »

 

چون هیچ تجارتی نمی تواند تمامی هدایت و رهبری ها را برگرداند، از فرمولی استفاده کنید که بر اساس میزان بحث و گفت و گو است تا مشخص کند که شما برای هدایت و رهبری چقدر می توانید هزینه کنید. در این مثال اگر شما بتوانید یک را به ده تبدیل کنید که منجر به پرداخت به مشتری شود، شما برای هر هدایت ۵ هزار هزینه کرده اید.

 

با این فرمول ساده به عنوان یک راهنمایی، ما برای شما اینکه چرا تبلیغات کلیکی به علاوه ی تجزیه و تحلیل می تواند ابزار تجاری موفقی برای موسسان شرکت ها باشد را شرح می دهیم.

 

تبلیغات کلیکی برای سرمایه های کوچک موثر است

 

موسس و بنیان گذار Seth Godin اخیرا گفته است: « بزرگ ترین مشکلی که تاجران با آن مواجه هستند این است که فکر می کنند کار آن ها این است که پول هزینه کنند تا توجه ها را به خود جلب کنند . اگر آن ها فکر کنند که کار آن ها چه چیزی است هرگز در تجارت موفق نخواهند بود . » تبلیغات کلیکی می تواند برای تجارت های کوچک بسیار موثر باشد.

 

> موضوع مرتبط : نحوه عملکرد دیجیتال مارکتینگ شرکت های تازه کار

 

هدف : شما می توانید از تبلیغات کلیکی استفاده کنید تا بازدید کنندگان را در هر سطحی از ” قیف خرید ” که هستند مورد هدف خود قرار دهید . با تمرکز به روی لغات کلیدی ای که افراد هنگام خرید تایپ می کنند ، شروع کنید . هرچه در قیف خرید پایین تر باشند شما انتظار دارید که میزان بحث و گفت و گو بالاتر رود .

 

وقتی شما جغرافیا ، زمان و زبان را اضافه می کنید شما روش اطمینان بخشی را برای با دقت اشاره کردن به مشتریان با ارزش تر خود خواهید داشت .

 

تطبیق : یا باید از تطبیق های بسیار زیاد دوری کنید یا باید برای کلیک های بی ارزش هزینه کنید که فقط سرمایه ی شما را از بین می برد . از یک تطبیق بزرگ تغییر یافته شروع کنید تا ارتباط بهتری را ایجاد کنید . چون تبلیغات کلیکی یک فرمت حراج است ، قیمت ها توسط تقاضا / ارزش تعیین می شود .

 

هیچ ارتباط مستقیمی بین هزینه هایی که می کنیم و نتیجه ای می گیریم وجود ندارد. اگر شما بسیار هزینه کردید و سه برابر آن را می توانستید در بودجه تبلیغات کلیکی خود هزینه کنید لزوما به این معنا نیست که این کار درآمد شما را سه برابر کند .

 

پیام های زیادی را امتحان کنید

 

روزگار ” تک نسخه ای ” بودن با بروشور های چاپ شده سپری شده است . تبلیغات کلیکی روشی فوق العاده است تا مفاهیم و ترکیب لغات و پیام ها را امتحان کنید . تست هایی را طراحی کرده تا بتوانید افزایش ارتباط لغات کلیدی را برای نسخه های صفحاتی که مردم استفاده می کنند را اندازه گیری کنید . به وعده هایی را که به طور مداوم از تبلیغات به روی صفحات و سرفصل های مطالب و بدنه ی اصلی آن ها ارسال می شود فکر کنید . ما نسخه های باز نویسی شده ای را در سرفصل ها پیدا کرده ایم . تغییرات در خطوط توضیحات متنی برای نقل قول از یک مشتری می تواند میزان کلیک ها را تا ۸ درصد یا بیش تر افزایش دهد .

 

تجارت های زیادی را امتحان کنید

 

ابزار همکاری آن لاین ما در ۱۶۵ کشور استفاده می شود و به هشت زبان موجود است . ما به طور مستقیم با این مخاطبان مختلف با استفاده از زبان های مناسب به صورت تجاری در ارتباط هستیم . اگر یک تبلیغ در یک تجارت خاص نتیجه بخش باشد ما کپی آن را در تجارت دیگر استفاده می کنیم اما به خاطر بسپارید که در هر زبانی اختلافات و ظرایف هوشمندانه ای وجود دارد . برای مثال لغت فرانسه برای « مدیریت » ( gestion ) مدیریت « مالی » را القا می کند ، بنابراین ما توضیحات اضافه ای را به کپی تبلیغات خود اضافه کردیم تا مطمئن شویم ما برای کلیک های بازدید کنندگان فرانسوی که به دنبال سرو کار داشتن با امور مالی شخصی خود هستند هزینه ای پرداخت نمی کنیم .

 

این کار تمرین خوبی برای اطمینان به افرادی است که با بازدید از کپی کار شما زبان اصلی را می دانند و فقط به Google Translate اطمینان نمی کنند .

 

امتحان کردن ها به سرعت به مسیر درست اشاره می کنند

 

اغلب ساده ترین و مختصر ترین نسخه ی صفحه ی شما موثرترین آن ها خواهد بود . همیشه با تعدادی از بهترین و پایه ای ترین تمرین ها شروع کنید ، فرضیه ی خود را ایجاد کرده و سپس همه چیز را امتحان کنید – تیترها ، دکمه ها ، ویدئو ها ، جایگاه CTA و غیره . این یک راه مطمئن برای معتبر ساختن آن چیزهایی است که یاد گرفته اید . به تست های خود وقت کافی بدهید تا به نتیجه برسند سپس تست جدیدی را بر پایه ی یافته های خود بسازید . این کار را ادامه دهید حتی زمانی که فکر می کنید رقابت خود را بسیار کامل اجرا کرده اید و به انتظارات خود دست یافته اید .

 

اعداد ، ایده ها و احساسات را مغلوب می کنند .

 

زمانی که سرمایه ها اندک هستند و هر هدایت و راهنمایی شمرده می شود ، به جای ایده های خود از داده ها برای تصمیم گیری استفاده کنید که برای نجات موقعیت شما مناسب تر هستند . ما از گوگل ادوردز و بینگ ادز همراه با برخی از ابزار های هوشمندانه مثل GA Content Experiments و Optimizely همراه با تحلیل های خودمان استفاده کردیم تا بفهمیم که کدام بخش بازار با ارزش تر است . آن ها را دو برابر کرده و آنهایی را که عملکرد ضعیفی داشتند خاموش کردیم .

تجارت به روی سرمایه های کم ممکن است به نظر سخت بیاید اما راه هایی وجود دارد که به نتیجه می رسد . یک برنامه ریزی دقیق که روی تبلیغات کلیکی جزئیات آن با دقت مشخص شده و برنامه ای است بر اساس استاندارد ها که می تواند نتیجه ای را حاصل کند که شرکت شما بدون پرداخت هزینه های بسیار بالا به آن نیازمند است . Jack Welch به عنوان یک تاجر و یک موسس گفته است : « توانایی یک سازمان برای یادگیری ، سریع برگرداندن آن علم به عمل ، مزیت رقابت نهایی است .

955 بازدید ۰۳ مهر ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند