صفحه اصلی چه کسانی باید از تبلیغات کلیکی استفاده کنند؟

روش تبلیغات کلیکی مختص بازاریابانی با تبلیغات با بازخورد مستقیم و خرده فروشان آنلاین و یا خریداری یک محصول به صورت آنلاین می باشد . بازاریابی با بازخورد مستقیم نوع ویژه و به خصوصی از تبلیغات است که در آن ارسال پیام به طور مستقیم به مصرف کنندگان صورت می گیرد، و اغلب از آن ها درخواست می شود که اقدام به انجام کار به خصوصی کنند ( برای مثال، از آن ها درخواست می شود با شماره ای تماس بگیرند و یا برای اطلاعات بیش تر درخواستی ارسال کنند).

 

تجارت های معمول که از بازاریابی مستقیم استفاده می کنند از قبیل شرکت های نرم افزاری، روزنامه ها و مجلات، فروشندگان محصولات و خرده فروشان آن لاین هستند. روش بازاریابی با بازخورد مستقیم به شدت به دسترسی داشتن به آمار عملکرد ها وابسته است. در روش تبلیغات کلیکی بسیاری از آمار ها برای ما فراهم می شوند ( مانند تعداد کلیک ها ، تعداد مکالمه ها و بسیاری موارد دیگر) . بنابراین با این عملکرد ها بازاریاب از این کانال احساس رضایتمندی خواهد کرد .

 

روش تبلیغات کلیکی برای مبلغان برند ها

 

در بخش دیگر این طیف تبلیغات برند ها واقع شده اند . هدف این تبلیغ کنندگان به وجود آوردن ذهنیت برای مخاطبان مورد نظرشان است ، معمولا با این هدف این کار را می کنند که در آن ها نفوذ کنند و یا ذهنیتی برای خرید های احتمالی آن ها در آینده ایجاد کنند . یک عکس می تواند مصرف کنندگان را قانع کند تا پول زیادی را برای محصولاتی که برای تولیدشان هزینه زیادی صرف نشده است ، پرداخت کنند.

 

اگرچه ممکن است برای برخی انتزاعی به نظر برسد اما به مرور زمان برند خودش شروع به جمع آوری ارزش های مهم می کند . جست و جو های انجام شده ابزار قدرتمندی هستند که می تواند به افزایش این ارزش کمک کند .

 

مبلغان برند ها کم تر به آمار هایی که در بالا اشاره شد وابسته هستند . بیش تر به آمار هایی که تلاش می کنند آشکار سازی و آگاهی برند ها را در ذهن مشتریان هدف خود اندازه گیری کنند وابستگی دارند ، مثل آگاهی برند ها ، تشخیص برند ها و آگاهی از ذهن ها .

 

شما نمی توانید این معیار ها را با استفاده از جست و جو های انجام شده بسنجید ، اما می توانید به اشتراک گذاری صدا ها را بسنجید که راه ساده ای برای تشخیص اینکه تبلیغات شما بیش تر یا کم تر از تبلیغات رقیبانتان دیده می شود یا نه ارائه می دهد .

 

جست و جوهای انجام شده هم چنین ویژگی های مثبت غیر قابل باور دیگری را برای مبلغان برند ها ارائه می دهد . اول اینکه بودجه مصرفی آن در مقایسه با هفت و هشت شکل مختلفی که در رسانه های دیگر برای تبلیغات استفاده می شود ارزان تر است . هم چنین در اینجا تفاوتی در هدف کاربر وجود دارد . بیش تر تبلیغات به کاربران از طریف یک مکانیزم ایجاد وقفه استفاده می کنند . ( مثل آگهی های تلویزیونی و رادیویی )

 

کاربران موتور های جست و جو به صورت فعالی به دنبال چیزی هستند که به طور قوی یا ضعیف به برند شما مرتبط باشند . این می تواند اطلاعاتی درباره ی محصول شما ، پیشرفت هایتان ، یا ارتباطات عمیق ولی کم تر دیده شده ی شما باشد .

 

در نهایت تبلیغات کلیکی به مبلغان برند ها کنترل بی نظیری از پیام هایشان را داده و به آن ها اجازه می دهد نسخه های خود را بر اساس اهداف جست و جو کنندگان ، جغرافیا ، فرهنگ ، و بسیاری موارد دیگر به صورت مختلفی ارائه دهند .

 

چرا ممکن است تبلیغات کلیکی برای شما موثر نباشد ؟

 

شش دلیل اصلی می تواند وجود داشته باشد که رقابت تبلیغات کلیکی شما با شکست مواجه شود . متداول ترین دلیل این است که تبلیغ کنندگان نمی خواهند و یا نمی توانند رقابت تبلیغات کلیکی خود را به درستی مدیریت کنند . اگر شما انتظار سود بالایی را دارید لازم به ذکر است که از رقابت های کلیکی چشم پوشی نکنید .

 

دلیل دیگر مربوط به کمبود پیگیری است . بدون پیگیری ، شما هرگز متوجه نخواهید شد که کدام واژه ی کلیدی خرید برای شما موثر بوده و کدام نبوده است . قادر نخواهید بود که رقابت خود را به طور دقیق بررسی کنید و وقت خود را بیهوده تلف می کنید . نصب پیگیری کاری است که کم هزینه بوده و فقط یک بار وقت شما را می گیرد . هیچ دلیل دیگری برای غفلت و نادیده گرفتن این کار وجود ندارد . سرانجام اگر میزان مکالمات شما و میانگین سفارشاتتان خیلی پایین است نمی توانید حتی از عهده ی کم ترین خرید های تبلیغات کلیکی بر آیید .

 

حاشیه ی منافع شما به روی معاملات موفق نیاز به جذب کردن قیمت های اکتسابی شما نه تنها به روی مشتریانتان بلکه به روی تمام بازدید کنندگان دیگری که از شما خرید هم نمی کنند دارد.

 

سه مورد دیگری که باعث می شود رقابت تبلیغات کلیکی شما موثر واقع نشود چیزی فراتر از کنترل شما هستند ، اما راه حل هایی برای آن ها نیز وجود دارد . اولین موقعیتی که ایجاد می شود این است که مشتریان شما به دنبال چنین محصولاتی در موتور های جست و جو نباشند تا خریدی صورت بگیرد . در چنین مواردی شما باید کانال تبلیغاتی دیگری را تعریف کنید .

 

مشکل دیگر این است که محصولات یا خدمات شما برای اینکه یک فرآیند فروش موفق داشته باشند نیازمند کلیک های زیاد و مراحل خرید طولانی هستند. اگر افراد مورد نظرتان بعد از صحبت درباره ی یک موضوع از شما خرید کردند شما مجبور هستید که به یک فرآیند فروش چند مرحله ای روی بیاورید .

 

شما می توانید از تبلیغات کلیکی در این فرایند استفاده کنید بدون اینکه بی جهت متکی به آن باشید ، برای مثال شما احتمالا موفقیت قابل توجهی در استفاده از Google AdWords برای ایجاد هدایت های واجد شرایط که نمایندگان فروش می توانند به آن رجوع کنند کسب کرده اید . در نهایت ممکن است رقابت تبلیغات کلیکی برای شما مشکلاتی را ایجاد کند و این مشکلات زمانی به وجود می آیند که قیمت های پیشنهادی بسیار بالا هستند ( این یکی از مشکلات رایجی است که زمانی ایجاد می شود که خدمات مصرف کننده ای را به فروش می رسانید که گران هستند مثل بیمه های خودرو ها ) حتی در چنین بازار های فوق رقابتی هنوز هم بسیاری از جست و جو های ارزان تر برای تبلیغ کنندگانی که قصد دارند سخت کار کنند تا کیفیت رقابت خود را بالا ببرند ، وجود دارد .

681 بازدید ۰۳ مهر ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند