صفحه اصلی چالش های پیش روی استفاده از تبلیغات پاپ آپ

همان طور که گفته شد بعد از معرفی پاپ آپ در دنیای تبلیغات آنلاین ابتدا استقبال ویژه ای از این روش صورت گرفت؛ اما بعد از مدتی کاربران با چالش هایی در استفاده از این تبلیغات رو به رو شدند که شاید در به کار گیری این روش تردید زیادی ایجاد کرد. از علل اصلی این چالش می توان به انتشار خودکار و ناخواسته محتوای نامناسب در قالب تبلیغات پاپ آپ اشاره کرد و همین موضوع سبب شد که سازمان های زیادی با انتشار این محتوا در قالب تبلیغات پاپ آپ برخورد جدی داشته باشند. از این رو چالش های پیش روی استفاده از تبلیغات پاپ آپ بیش تر و بیش تر شد.

در پست امروز نکس وان نتورک چالش های پیش روی استفاده از تبلیغات پاپ آپ و واکنش کاربران حین مشاهده این نوع از تبلیغات آنلاین را بررسی و تحلیل می کنیم. با ما همراه باشید.

بررسی چالش های پیش روی استفاده از تبلیغات پاپ آپ

Challenges of using pop-up ads

در هر نوع تبلیغاتی چالش و سوالاتی برای کاربران ایجاد می شود. مثلا چالش های پیش روی تبلیغات بنری نیز یکی از مسائل مهم در دنیای تبلیغات آنلاین است. بنابراین بهتر است پیش از این که دیدگاه خود را نسبت به یک شیوه به سرعت تغییر دهیم آن را بررسی کنیم.

تاثیر برابر تبلیغات پاپ آپ

تحقیقات نشان داده است که تبلیغات پاپ آپ بازاریابی اینترنتی و ایمیل مارکتنیگ را بهبود بخشیده اند. تبلیغات پاپ آپ نرخ کلیک چشمگیری و تا ۲ درصد بیش تر از سایر روش ها نظیر تبلیغات کلیکی داشته اند. پاپ آپ به کارآفرینان و کسانی که به تازگی کسب وکاری راه اندازی کرده اند کمک کرده است که تا ۸۶ درصد بیش تر مورد توجه قرار گیرند.

بررسی چالش های پیش روی استفاده از تبلیغات پاپ آپ

چرا تبلیغات پاپ آپ توصیه نمی شود؟

با وجود مزایای که برای استفاده از تبلیغات پاپ آپ وجود دارد اغلب این تبلیغات اسپم تلقی می شوند. باز شدن ناخواسته این تبلیغات علاوه بر ایجاد مزاحمت بخشی از حجم اینترنت مصرفی کاربران را ناخواسته مصرف می کنند و به علاوه صفحات زیادی را به صورت همزمان باز می کنند. بنابراین اغلب روش های دیگر تبلیغات توصیه می شود.

شما چه فکر می کنید؟

با وجود چالش های پیش روی تبلیغات آنلاین پاپ آپ این روش را ترجیح می دهید یا روش های دیگری استفاده می کنید؟

843 بازدید ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند