صفحه اصلی معرفی پاپ آپ در تبلیغات آنلاین

تبلیغات پاپ آپ نمونه ای متداول از تبلیغات آنلاین هستند که اولین بار در دهه ۱۹۹۰عرضه و معرفی شدند. این نوع تبلیغات مدت ها طول کشید تا جای خود را میان سایر روش های تبلیغات آنلاین باز کند. در تبلیغات آنلاین محتوای مورد نظر تبلیغات کننده در پنجره های جداگانه و به صورت خودکار همزمان با باز شدن یک وب سایت نمایش داده می شود. از آن جایی که با معرفی پاپ آپ استقلال کاربر را در تصمیم گیری برای مشاهده یا عدم مشاهده تبلیغ گرفته می شد، در سال ۲۰۰۰ اولین بار پاپ آپ بلاکر ها معرفی شدند که به صورت خودکار در مرورگر ها این پنجره ها را بلاک و به صورت کلی از نمایش آن ها جلوگیری می کردند.

پاپ آپ فقط یک روش تبلیغاتی در بازار تبلیغات نبود؛ با استفاده از این روش شیوه های جدید دیگری برای تبلیغ معرفی شدند و می توان گفت پاپ آپ پایه معرفی سایر روش های تبلیغاتی بود. برای آشنایی بیش تر با تبلیغات پاپ آپ با مطلب امروز نکس وان نتورک همراه باشید.

آشنایی و معرفی پاپ آپ

The introduction of pop-up in online advertising

استقبال کاربران از پاپ آپ

اگر چه نمایش پاپ آپ مدت ها است که در مرورگر های جدید و قدیمی بلاک می شود و تنها در صورتی که کاربر بخواهد نمایش داده می شود؛ اما این روش از تبلیغات آنلاین بیش از سایر روش ها و حتی تبلیغات پیکسلی مدرن کاربر داشته است و درآمدهایی که برای تبلیغ کنندگان به دنبال داشته است تا ۱۰ برابر بیش تر بوده است.

آشنایی و معرفی پاپ آپ

علت استفاده از تبلیغات پاپ آپ

سوالی که در استفاده از این شیوه در تبلیغات آنلاین به وجود می آید علت استقبال کاربران از این شیوه است. در تبلیغات پاپ آپ هزینه های کمی صرف نمایش پنجره ها می شود. پنجره های پاپ آپ اساسا کم حجم و لایت هستند. بنابراین پاپ آپ مدت ها به دلیل سازگاری به موتور های جست وجو یا بهینه بودن بیش تر توسط سایر کاربران ترجیح داده می شد.

شما چه فکر می کنید؟

تا به حال از تبلیغات کلیکی استفاده کرده اید؟ نظر شما درباره این شیوه از تبلیغات چیست؟

1035 بازدید ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند