صفحه اصلی آشنایی با تبلیغات پیکسلی ؛ مدرن ترین روش تبلیغات آنلاین

تبلیغات پیکسلی به عنوان محبوب ترین شیوه تبلیغات آنلاین از سال ۲۰۱۴ تا کنون می باشد. این شیوه تبلیغات بر اساس ردیابی پیکسل های وب سایت های مختلف با اجرا در مرورگر ها صورت می گیرد. در مدتی که معرفی تبلیغات پیکسلی به عنوان یکی از مدرن ترین شیوه های تبلیغات آنلاین صورت گرفت افراد زیادی این روش را نقد و بررسی کردند. برخی تبلیغات پیکسلی روشی احمقانه برای دیده شدن تلقی می کنند؛ در مقابل این روش برای برخی به عنوان سودآورترین راه تبلیغاتی در دو سال اخیر برشمرده می شود.

اگر شما نیز مشتاق آشنایی با این روش جدید در دنیای تبلیغات آنلاین هستید شما را به مطالعه مطلب امروز نکس وان نتورک دعوت می کنیم.

معرفی تبلیغات پیکسلی در دنیای تبلیغات آنلاین

Pixel advertising in the online advertising

معرفی مختصر سیستم تبلیغات پیکسلی

در این سیستم صفحه اصلی وب سایت که خانه آن تلقی می شود به عنوان یک دیوار یا بیلبورد در نظر گرفته می شود. در واقع در این سیستم مشابه با رهن یا اجاره یک زمین برخورد می شود. صفحه اصلی به پیکسل های مختلفی طبقه بندی می شود و بلوک های تبلیغاتی را با سایز استاندارد ۱۰۰ پیکسل ایجاد می کند.

از آن جایی که اندازه استاندارد صفحه اصلی در اغلب وب سایت ها در حدود ۱ میلیون پیکسل است می توان تقریبا ۱۰۰ بلوک را در یک صفحه وب سایت برای تبلیغات پیکسلی جای داد.

معرفی تبلیغات پیکسلی در دنیای تبلیغات آنلاین

نحوه کسب درآمد و کلیک

شاید این سیستم نیز مشابه با گروه های تبلیغاتی در تبلیغات کلیکی باشد. به هر صورت در این روش هر فرد بخشی را اجاره می کند و تبلیغات خود را ثبت می کند. در واقع وب سایت مرجع به عنوان یک زمین یا مزرعه لینک تلقی می شود. هر بخش یک لینک دارد و دروازه ای برای ورود به وب سایت های دیگر خواهد بود. این روند گردش مالی را به واسطه تبلیغات آنلاین روان می کند.

شما چه فکر می کنید ؟

آیا تبلیغات پیکسلی جایگزین خوبی برای سایر روش های تبلیغاتی است؟

1664 بازدید ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند