صفحه اصلی بررسی مختصر متداول ترین شیوه های تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین دو طول سال های اخیر رایج تر و محبوب تر شده است. طبق آمار منتشر شده درآمد حاصل از تبلیغات آنلاین در سال ۲۰۱۰ حدود ۵۰ بیلیون دلار تخمین زده شده است. پیش بینی می شود این رقم در طول سال های آینده افزایش چشم گیری داشته باشد. مقایسه شیوه های تبلیغات آنلاین نشان داده است که با استفاده از تبلیغات کلیکی و سئو این رقم در سال ۲۰۱۷ به بیش از ۱۰ برابر افزایش خواهد یافت.

طبق آمار جالبی که در ایالات متحده منتشر شده است سالانه ۲۰ درصد رقم سود سالانه تبلیغات آنلاین در این کشور افزایش دارد. شبکه های اجتماعی سهم ۱۱ درصدی از این سود را دارند و باقی آن به شبکه های تبلیغاتی دنیا نظیر نکس وان نتورک که تبلیغات آنلاین و سفارشات مرتبط را انجام می دهد اختصاص می یابد.

کمپانی های مختلف در دنیا به دنبال بهترین شیوه های تبلیغات آنلاین هستند. در این مقاله سعی شده است بررسی و مقایسه اجمالی در ارتباط با شیوه های تبلیغات آنلاین داشته باشیم. با ما همراه باشید.

مقایسه شیوه های تبلیغات آنلاین

Different Types of Online Advertising

تبلیغات بنری

با وجود چالش های پیش روی تبلیغات بنری هم چنان این ابزار به عنوان بهترین شیوه برای اجرای تبلیغات کلیکی تلقی می شود. در تبلیغات بنری کاربران با استفاده از کلیک به وب سایت های مختلف هدایت می شوند.

تبلیغات پیکسلی

تبلیغات پیکسلی مدرن ترین شیوه تبلیغات آنلاین هستند که در آینده نزدیک به آن ها می پردازیم. در این روش هزینه ها بر اساس پیکسل های اشغال شده محاسبه خواهند شد.

مقایسه شیوه های تبلیغات آنلاین

تبلیغات موبایلی

با توجه به گستردگی استفاده از موبایل در سراسر جهان تبلیغات موبایلی جایگزین شیون های متداول تبلیغات آنلاین شده اند.

تبلیغات تشویقی

در این تبلیغات پروموشن های مختلفی به کاربران با توجه به عنصر خلاقیت و برندسازی در تبلیغات آنلاین ارائه می شود. پروموشن هایی نظیر کوپن یا بن تخفیف نمونه ای از این تبلیغات هستند.

شما چه فکر می کنید؟

کدام یک از روش های معرفی شده برای تبلیغات آنلاین بهتر است؟

966 بازدید ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند