صفحه اصلی معضل آزار دهنده اسپم در تبلیغات آنلاین

احتمالا هرکسی که در زمینه وب فعالیت داشته باشد با واژه اسپم یا هرزنامه آشنا است. اسپم ها گروهی از پیغام های ناخواسته هستند که اولین بار در صندوق های ورودی کاربران ایمیل دیده شدند و تاریخچه عجیبی نیز دارند. اما اسپم تنها به ایمیل محدود نمی شود. در تبلیغات آنلاین معضل اسپم بسیار دیده می شود و متاسفانه تبلیغاتی که به محتوای متفاوت و عنوان مختلف ارائه می شوند از نظر موتور های جست وجو ارزشی ندارند. اسپم در تبلیغات آنلاین معضلی قدیمی است که سبب شده است اعتماد بسیاری از کاربران نسبت به تبلیغات آنلاین از بین برود. در صورتی که از آزانس های تبلیغاتی معتبر یا تبلیغات آنلاین نکس وان نتورک استفاده می کنید می توانید از سلامت تبلیغات خود و اسپم نبودن آن ها مطمئن باشید.

در این مطلب به بررسی اختصاری معضل آزاردهنده اسپم می پردازیم.

بررسی مشکل اسپم در تبلیغات آنلاین

The Problems With SPAM in online advertisement

همان طور که پیش از این گفته شد ایمیل مارکتنیگ یا بازاریابی ایمیلی از روش های تبلیغات آنلاین است. اسپم نیز به عنوان جز جدایی ناپذیر ایمیل ها شناخته می شود. با وجود مجازات اینترنتی و جریمه هایی که برای انتشار هرزنامه وجود دارد هنوز هم موج انتشار این دسته از ایمیل ها و تبلیغات به سمت موتور های جست وجو سرازیر می شود.

مضرات اسپم در تبلیغات

مهم ترین مشکلی که اسپم برای تبلیغات ایجاد می کند حملات فیشینگ میباشد. در این حملات با استفاده از تبلیغات آنلاین و عباراتی گول زننده کاربر را به سمت صفحاتی تقلبی جهت وارد کردن اطلاعات حساب بانکی و یا مشخصات شخصی هدایت می کنند.

اسپم در تبلیغات آنلاین

چگونه از شر اسپم در تبلیغات رها شویم؟

همان طور که گفته شد استفاده از تبلیغات آنلاین خطرناک نیست؛ بلکه امری نسبی است و به شیوه کنترل شما بستگی دارد. لغو عضویت در خبرنامه و جلوگیری از انتشار لینک های نامربوط در وب سایت ها مهم ترین گام برای جلوگیری از ارسال و انتشار تبلیغات اسپم است.

شما چه فکر می کنید؟

تا به حال گرفتار تله تبلیغاتی اسپمر ها شده اید؟

912 بازدید ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند