صفحه اصلی معرفی انواع تبلیغات آنلاین از نظر اقتصادی

هر تبلیغاتی که در صفحات مختلف اینترنتی و در سایت ها مشاهده می کنید در دسته بندی تبلیغات آنلاین جای میگیرند. تبلیغات وسیله اصلی سودآوری در سایت های مختلف هستند. شاید برخی از سایت ها برای جذب تبلیغات به محبوبیت می رسند و در واقع تبلیغات آنلاین هدف بسیاری از وب سایت های مشهور باشد. از مفهوم تبلیغات بنری تا ایمیل مارکتینگ و سئو همگی در حوزه تبلیغات آنلاین جای میگیرند.

روش های تبلیغات آنلاین متعدد هستند و در واقع برای کسب شهرت در فضای وب راه های زیادی وجود دارد. مهم ترین دسته بندی که برای تبلیغات آنلاین انجام می شود به لحاظ هزینه می باشد. مهم ترین تبلیغات آنلاین در سه دسته بندی اصلی قرار می گیرند. برای آشنایی با طبقه بندی تبلیغات آنلاین به جهت هزینه مطلب امروز نکس وان نتورک را از دست ندهید.

آشنایی با انواع تبلیغات آنلاین از نظر اقتصادی

Costs Associated With Digital Advertising

هر طبقه بندی که برای تبلیغات آنلاین وجود داشته باشد زیرمجموعه سه دسته ی زیر قرار خواهد گرفت:

  • CPA یا پرداخت هزینه به ازای هر عملکرد: در این روش تبلیغاتی منتشر کننده تبلیغ باید تمام ریسک ضرر و زیان کار را بر عهده بگیرد. در واقع تبلیغ کننده اصلی که برای کسب وکار خود فعالیت می کند تنها در صورتی هزینه تبلیغات را می پردازد که معامله انجام شود.
  • PPC یا تبلیغات کلیکی: این روش متداول ترین تبلیغات آنلاین است و شیوه های اجرای تبلیغات کلیکی نیز نسبت به سایر روش ها ساده تر است. در این روش پرداخت به ازای کلیک انجام می شود؛ اما تضمینی برای شکل گیری خرید و قطعی شدن آن وجود ندارد.

آشنایی با انواع تبلیغات آنلاین از نظر اقتصادی

  • CPM یا پرداخت به ازای هر هزار نفر: این شیوه تبلیغاتی بر اساس بازدید های سایت انجام می شود. به عنوان مثال اگر با استفاده از این روش بازدید کنندگان به دو هزار نفر برسد باید مبلغ دو هزار دلار به منتشر کننده تبلیغ پرداخت شود.

شما چه فکر می کنید؟

کدام یک از انواع تبلیغات آنلاین از نظر اقتصادی موجه تر است؟

999 بازدید ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند