صفحه اصلی آیا استفاده از تبلیغات آنلاین برای کسب وکار خطرناک است؟!

از قرن نوزدهم استفاده از تبلیغات برای توسعه کسب وکار مطرح شد. شاید در آن زمان کسی فکر نمی کرد روزی ساختارهای کمپین های تبلیغات آنلاین به دنیای کسب وکار امروز کشیده شود. از همان زمان بود که تب تبلیغات داغ تر و داغ تر شد و افراد زیادی برای بهتر دیده شدن از این روش استفاده کردند. سال ها بعد نیز استفاده از تبلیغات آنلاین روی کار آمد تاریخچه تبلیغات آنلاین به خوبی متداول شدن این روش را نشان می دهد.

چالش هایی که پیش روی استفاده از تبلیغات آنلاین وجود دارد سبب شده است برخی در کارایی این روش شک کنند. عده دیگری از کاربران نیز تصور می کنند تبلیغات آنلاین کلاه برداری است و تنها چیزی که نصیب کسب وکار می شود ضرر و زیان صرف هزینه های بسیار است. در صورتی که شما نیز در کارایی تبلیغات آنلاین شک دارید و از آن دسته از افرادی هستید که فکر می کنید تبلیغات آنلاین خطرناک است مطالعه مطلب امروز نکس وان نتورک را شدیدا توصیه می کنیم!

تبلیغات آنلاین و چالش های پیش روی کاربران

? Is Internet Advertising Dangerous 

چالش های پیش روی تبلیغات بنری نیز بخشی از چالش های مربوط به تبلیغات آنلاین است.

مشکلات سرچ در موتور های جست وجو

در حال حاضر گوگل بهترین و معتبر ترین تبلیغات آنلاین را برای محصولات ارائه می کند. در هر جست وجویی که انجام می دهیم تبلیغات گوگل را مشاهده کنیم که شاید رنک خوبی نداشته باشند اما توسط گوگل پیشنهاد شده اند.

حقیقت این است که تصورات درباره تبلیغات آنلاین گوگل شاید کمی اغراق آمیز باشد و اغلب کاربران آگاه با مشاهده تبلیغات انبوه در گوگل از خرید دست می کشند!

استفاده از تبلیغات آنلاین

اطلاعات زیاد موتور های جست وجو

یکی دیگر از چالش های پیشرو که کاربران را در استفاده از این سرویس ها به شک می اندازد حجم زیادی اطلاعات است که احتمالا سبب گم شدن وب سایت شما در میان سایر سایت ها می شود.

نتیجه گیری:

با توجه به نکات گفته شده تصمیم گیری قطعی درباره خطرناک بودن یا نبودن تبلیغات آنلاین امری نسبی است و مطالعه مطالب آینده نکس وان نتورک در این تصمیم گیری بیش تر به شما کمک خواهد کرد.

720 بازدید ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند