صفحه اصلی مدیریت نوین کمپین تبلیغات کلیکی

در حقیقت ساختار تبلیغات کلیکی برای هر کسب وکار و تجارتی کاربردی خواهد بود. ابزار کار تبلیغات کلیکی کلمات کلیدی خواهند بود؛ اما  مدیریت کلمات کلیدی در کمپین های مختلف از اهمیت بیش تری برخوردار است. در تبلیغات کلیکی امکان بروز هر گونه تقلب و حصول نتایج برعکس نیز وجود دارد. برای مدیریت کمپین های تبلیغاتی مختلف در زمینه تبلیغات آنلاین روش های مختلفی وجود دارد. این روش ها سبب بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی خواهند شد. برای آشنایی بیش تر با مدیریت نوین کمپین های تبلیغاتی به نکاتی که در مطلب امروز نکس وان نتورک می خوانید توجه نمایید.

آشنایی با نحوه مدیریت نوین کمپین تبلیغات کلیکی

Managing Your Pay-Per-Click Campaigns

مقیاس کسب وکار در تبلیغات آنلاین اهمیت دارد؛ اما زمانی که می خواهید تبلیغات آنلاین را مدیریت کنید باید به مقیاس بی توجه باشید و نکات زیر را مورد توجه خود قرار دهید:

افزودن کلمات کلیدی PPC

اولین گام افزودن و بررسی مداوم کلمات کلیدی هدف است. برای درج بهتر کلمات کلیدی می توانید ویژگی های بهترین کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی را مطالعه کنید.

افزودن کلید واژه منفی

برای کاهش رقم بازدید کاربرانی که با تبلیغات اشتباه به وب سایت شما سر میزنند از کلمات کلیدی منفی استفاده می شود. نقش کلید واژه منفی را نباید نادیده گرفت.

آشنایی با نحوه مدیریت نوین کمپین تبلیغات کلیکی

تلفیق گروه های تبلیغاتی

همان طور که پیش از این اشاره شد گروه های تبلیغاتی زیرمجموعه کمپین ها هستند. برای بهبود CTR یا نرخ کلیک های انجام شده معمولا گروه های مختلف تبلیغاتی را با هم تلفیق می نمایند. با تلفیق گروه ها هدف گذاری ساده تر می شود و گروه تبلیغاتی کوچک تر خواهد شد. در نتیجه می توانید از عبارات بهتر  وموثر تری استفاده کنید.

بررسی و حذف کلمات کلیدی بیهوده

برای هر کلمه کلیدی قیمت های مختلفی پرداخت می شود. جهت مدیریت نوین کمپین تبلیغات کلیکی سعی کنید کلمات کلیدی غیررایگان و بیهوده را حذف کنید.

شما چه فکر می کنید؟

چه اصول دیگری را برای مدیریت نوین کمپین تبلیغات کلیکی می شناسید؟

675 بازدید ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند