صفحه اصلی آشنایی ابتدایی با ساختار کمپین های تبلیغات کلیکی

زمانی که شما از تبلیغات کلیکی با استفاده از اصول و استراتژی های برندسازی با تبلیغات کلیکی استفاده کردید می توان گفت که یک کمپین برای تبلیغات آنلاین کسب وکار خود راه اندازی کرده اید. هر کمپین تبلیغات کلیکی ویژگی های خاص خود را دارد. اصولی که برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی به کار گرفته می شود متفاوت است. کلمات کلیدی با توجه به اصول انتخاب بهترین کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی، ساختار سازمان یافته تبلیغات و ….می توانند کمپین ها را از یکدیگر متمایز کنند.

خوش بختانه تبلیغات کلیکی بسیار منعطف هستند و برای این که در این زمینه متفاوت باشید تنها لازم است کمی هوشیار باشید. ساختار کمپین های تبلیغات کلیکی نقش مهمی در موثر واقع شدن تبلیغات دارند. در مطلب امروز نکس وان نتورک با اهمیت این ساختار آشنا خواهید شد.

اهمیت ساختار کمپین های تبلیغات کلیکی

Importance of Pay-Per-Click Campaign Structure

تفاوت سئو و تبلیغات کلیکی به خوبی تفاوت ساختار تبلیغات کلیکی را آشکار می کند. در تبلیغات کلیکی ساختار می تواند به اشکال مختلفی باشد:

  • کمپین
  • گروه های تبلیغاتی
  • کلید واژه ها
  • تبلیغات متنی
  • لندینگ پیج ها

کمپین ها

کمپین ها مهم ترین و بالاترین سطح تبلیغات کلیکی غیررایگان هستند.  AdWords یا Bing Ads ممکن است تنها یک کمپین برای تبلیغات کلیکی داشته باشند؛ اما سایر آژانس های تبلیغاتی می توانند از تعدادی زیادی کمپین برای تبلیغات کلیکی استفاده نمایند.

اهمیت ساختار کمپین های تبلیغات کلیکی

گروه های تبلیغاتی

گروه های تبلیغاتی زیرمجموعه کمپین ها هستند و کوچک تر اند. این آگهی ها سطح دوم هستند.

تبلیغات متنی، کلید وازه ها و لندینگ پیج

درون هر گروه تبلیغاتی لندینگ پیج یا صفحات هدایتی، کلید واژه ها یا کلمات کلیدی و تبلیغات متنی قرار خواهند گرفت. کلمات کلیدی باید با گروه های تبلیغاتی کاملا مطابق باشد. تبلیغات متنی باید به صورت خاص و انحصاری تولید شوند و در نهایت لندینگ پیج است که باید با کلمات کلیدی و تبلیغات متنی به کار برده شده هماهنگ باشد تا ساختار کمپین های تبلیغات کلیکی شکل بگیرد.

شما چه فکر می کنید؟

ساختار کمپین تبلیغاتی شما چگونه است؟

847 بازدید ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند