صفحه اصلی دو پارامتر اساسی که دیدگاه شما را نسبت به تبلیغات کلیکی تغییر می دهد

ممکن است با عرضه شیوه های مدرن تبلیغات آنلاین دیدگاه شما نسبت به یکی از قدیمی ترین شیوه های تبلیغات یعنی تبلیغات کلیکی نسبت به گذشته تغییر کرده باشد. شاید هم تبلیغاتی منفی نسبت به این شیوه تبلیغاتی را مشاهده کرده باشید که به طور کلی استفاده ازتبلیغات آنلاین را کنار گذاشته باشید و تصمیم گرفته باشید از روند عادی پیشرفت سایت در موتور های جست وجو استفاده نمایید.

فراموش نکنید که تبلیغات کلیکی هنوز هم از شیوه های درآمد زا در آمریکا و سایر کشورهای اروپایی است و منسوخ نشده است. اگر دیدگاه شما نسبت به این روش تغییر کرد است پیشنهاد می کنیم با پارامترهای اساسی که احتمالا دیدگاه شما را نسبت به تبلیغات کلیکی که توسط نکس وان نتورک نیز ارائه می شود تغییر می دهد آشنا شوید.

دو پارامتر که تبلیغات کلیکی را متمایز می کند

Two factors that differs click advertising from others

تست سریع تر و ارزیابی دقیق تر

فراموش نکنید که تبلیغات آنلاین و به خصوص  تبلیغات کلیکی بر پایه تست و ارزیابی بنا شده اند. در واقع اگر پیش نیاز های استفاده از تبلیغات کلیکی را در نظر داشته باشید و سپس از این روش استفاده کنید می توانید با مشاهده اعداد و ارقام پیشرفت چشمگیر وب سایت خود را مشاهده نمایید.

در تبلیغات کلیکی همواره ریت و آمار به صورت دیتا تولید می شود. این دیتا اطلاعات جامعی درباره وضعیت فعلی وب سایت شما ارائه می دهند.

دو پارامتر که تبلیغات کلیکی را متمایز می کند

پایداری و عدم تغییر در الگوریتم

در روش های مشابه نظیر سئو همواره تغییراتی در الگوریتم را مشاهده می کنیم که سبب میشود هر سال مجبور به استفاده از اصول و استراتژی هایی مبنی بر همین الگوریتم ها شویم. این کار هزینه های زیادی به دنبال دارد؛ به علاوه تا افراد به این الگوریتم ها عادت کنند زمان انتشار الگوریتم جدید فرا می رسد. حال آن که در تبلیغات کلیکی هیچ گاه الکوریتم و اصول اولیه تغییر نخواهد کرد.

شما چه فکر می کنید؟

دیدگاه شما نسبت به استفاده از تبلیغات کلیکی در کسب وکار آنلاین چگونه است؟

625 بازدید ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند