صفحه اصلی سئو یا تبلیغات کلیکی ؟ مسئله این است!

زمانی که بحث مطرح شدن و دیده شدن در کسب وکار آنلاین مطرح می شود دو گزینه اصلی پیش روی شما قرار می گیرد: تبلیغات کلیکی یا سئو. در واقع از هر یک از این شیوه ها که استفاده کنید چالش ها و مزایای خاصی را مشاهده می کنید که بهتر است خود را با آن ها هماهنگ کنید. در تبلیغات کلیکی بر اساس شیوه های اجرای تبلیغات کلیکی هزینه هایی را صرف می کنید تا موتور های جست وجو به معرفی شما بپردازند. در سئو نیز می توانید با استفاده از دو روش رایگان و غیررایگان به بهینه سازی وب سایت خود بپردازید.

حال این سوال مطرح می شود که سئو یا تبلیغات کلیکی کدام یک برای بهبود فعالیت های آنلاین مناسب تر هستند؟ در یک بررسی جامع در نکس وان نتورک می توانید رویکرد خود را برای استفاده از تبلیغات آنلاین و از نوع کلیکی یا سئو مشخص نمایید.

استفاده از سئو یا تبلیغات کلیکی در کسب وکار

SEO vs. PPC

به صورت مختصر می توان تکلیف را برای تصمیم گیری پیرامون استفاده از یکی از این شیوه ها مشخص کرد. در صورتی که بودجه کافی برای صرف هزینه های تبلیغات کلیکی را دارید مسلما با استفاده از تبلیغات آنلاین زودتر به نتیجه می رسید؛ اما اگر بودجه زیادی ندارید بهتر است به سئو امید داشته باشید و روند آرام و پایدار آن را تجربه نمایید.

چه زمانی تبلیغات کلیکی موثر تر خواهند بود؟

زمان برای این انتخاب همه چیز را مشخص می کند. در صورتی که وقت کافی برای کسب نتیجه های بهتر را ندارید بهتر است از تبلیغات آنلاین نکس وان نتورک بهره مند شوید. در تبلیغات کلیکی یا آنلاین از مزایای تبلیغات کلیکی بهره مند خواهید شد. البته باید دقت داشت که در تبلیغات کلیکی هزینه هایی که پرداخت می کنید گاهی چند برابر می شود؛ اما هدفمندی و انتخاب مخاطب به این هزینه های می ارزد!

استفاده از سئو یا تبلیغات کلیکی در کسب وکار

شما چه فکر می کنید؟

توصیه شما برای کسب وکار آنلاین چیست؟ سئو یا تبلیغات کلیکی ؟

842 بازدید ۲۷ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند