صفحه اصلی آشنایی با روش های اجرای تبلیغات کلیکی

شاید تصور کنید تبلیغات کلیکی به ساخت یک بنر یا سایر روش های تبلیغات آنلاین خلاصه شود و تنها لازم باشد متن و عکس مورد نظر خود را برای تبلیغات آنلاین انتخاب نمایید؛ اما حقیقت چیز دیگری است. در تبلیغات آنلاین گاهی آن قدر پیچیدگی دیده می شود که تنها افرادی از از اصول و علم برنامه نویسی آگاه باشند می توانند آن ها را درک کنند. تاریخچه تبلیغات کلیکی به عنوان نمونه ای از روش های تبلیغات آنلاین به خوبی این پیچیدگی را بازگو می کند.

روش های اجرای تبلیغات کلیکی متنوع است و جزییات هر یک چنان گسترده است که در یک مطلب نمی توان بدان پرداخت. اما در مطلب امروز نکس وان نتورک به صورت خلاصه با روش های اجرای تبلیغات کلیکی آشنا خواهید شد و در آینده به نفصیل در ارتباط با هر یک خواهید خواند.

معرفی انواع روش های اجرای تبلیغات کلیکی

Methods of click advertising

تبلیغات کلیکی بر اساس پیشنهاد یا Bid-based PPC

این شیوه از تبلیغات کلیکی توسط بزرگ ترین و معتبر ترین کمپانی های جهان نظیر یاهو و…به کار گرفته می شود. در واقع در این روش به اقتصاد متقاضی بیش تر توجه می شود و به هر اندازه ای که تبلیغات موثر باشد پرداخت صورت خواهد گرفت. تبلیغات کلیکی بر اساس پیشنهاد یا ارائه یک طرج یا مناقصه آغاز خواهد شد. در این شیوه اصول انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی تاثیر گذار است. به هر اندازه که برای کلمات کلیدی خود ارزش گذاری کنید به همان اندازه بازدید می گیرید و مشتری به سمت کسب و کار شما سرازیر خواهد شد.

معرفی انواع روش های اجرای تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی با نرخ ثابت یا Flat Rate PPC

در تبلیغات کلیکی با نرخ ثابت یک قیمت مشخص از سوی وب سایت ها برای درج تبلیغات کلیکی مطرح می شود. آژانس های تبلیغات آنلاین نظیر نکس وان نتورک نیز تبلیغات شما را به بهترین وجه برای نمایش در این وب سایت ها آماده می کند.

در این روش قیمت کلمات کلیدی بر اساس بازدید وب سایت مشخص می شود. در صورتی که یک کلمه کلیدی در یک سایت پربازدید باشد با ارزش تر است و نرخ بالاتر است.

شما چه فکر می کنید؟

کدام یک از روش های اجرایی تبلیغات کلیکی به صرفه تر است؟

1116 بازدید ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند