صفحه اصلی اشتباهات رایج در تبلیغات کلیکی کسب وکار آنلاین

تبلیغات کلیکی مزایا و معایب خاصی دارد و اساسا در مدرن ترین شیوه های تبلیغات آنلاین نیز چالش هایی وجود دارد که ممکن است کاربران را به اشتباه بیندازد. در تبلیغات کلیکی نیز اگر تمام اصول رعایت شود و این شیوه از تبلیغات را به آژانس های معتبر تبلیغات آنلاین بسپارید می توانید مطمئن باشید که اشتباهات رایج در تبلیغات کلیکی رخ نخواهد داد.

با این حال اگر کاربر مبتدی هستید اشتباهاتی ممکن است رخ دهد که سایر کاربران تجربه کرده اند و تبلیغات آن ها بی اثر شده است. بنابراین بد نیست پیش از انتخاب تبلیغات کلیکی نگاهی به اشتباهات رایج در استفاده از این متد بیندازید. با ما در مطلب امروز نکس وان نتورک همراه باشید.

اشتباهات رایج در تبلیغات کلیکی و کسب وکار آنلاین

Pay Per Click Mistakes

عدم استفاده از کمپین های ساختار

کمپین ساختار همان هماهنگی بخش های مختلف در تبلیغات کلیکی با سایر قسمت های وب سایت شما می باشد. در واقع اغلب کاربران از دیدن برخی از تبلیغات شگفت زده می شوند وقتی که به سایت اصلی سر میزنند. سعی کنید تمام ساختار و عکس ها در تبلیغات شما مشابه باشد و تناقضی مشاهده نشود.

عدم توجه به نتایج ماهانه

در صورتی که از تبلیغات کلیکی استفاده می کنید به صورت دوره ای تست و ارزیابی را انجام دهید. فرض کنید به صورت ماهانه مبلغ مشخصی را برای تبلیغات کلیکی صرف می کنید تا حدود ۱۰۰۰ کلیک به سمت وب سایت شما سرازیر شود؛ حال اگر در ارزیابی تبلیغات متوجه شوید که شاید تنها ۱۰۰ کلیک به سایت شما هدایت شده و هدف شما را عملی کرده اند چه می کنید؟ مسلما تبلیغات را متوقف می کنید و سعی می کنید شیوه دیگری از تبلیغات آنلاین را انتخاب کنید و یا اصول تبلیغات کلیکی نظیر انتخب کلمات کلیدی یا هدایت کاربران در تبلیغات کلیکی را تغییر دهید.

اشتباهات رایج در تبلیغات کلیکی و کسب وکار آنلاین

به ارزیابی و تست ماهانه توجه داشته باشید.

بلندپروازی در تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی به صورت مداوم و به آرامی پیشرفت می کند. پس در نتیجه بخشی تبلیغات کلیکی اغراق نکنید.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما کاربران چه اشتباهات رایجی را ممکن است در استفاده از تبلیغات کلیکی مرتکب شوند؟

920 بازدید ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند