صفحه اصلی هدایت صحیح کاربران در تبلیغات کلیکی

Google AdWords و Yahoo Search Marketing از جمله ابزارهای رایح برای تبلیغات کلیکی در دنیای تبلیغات آنلاین هستند. برای استفاده از این ابزارها نظیر اصول تبلیغات آنلاین روش هایی وجود دارد که می تواند هزینه های مصرفی برای تبلیغات کلیکی را با هدایت کاربران به سمت سایت شما به سادگی تامین کند. هدایت صحیح کاربران در کنار شیوه های انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی از ضروریات تبلیغات آنلاین است.

منظور از شیوه هدایت صحیح کاربران در تبلیغات کلیکی همان صفحاتی است که کاربر بعد از کلیک روی بنر یا تبلیغات متنی شما بدان هدایت می شود. در صورتی که کسب وکاری نوپا هستید و برای اولین بار این شیوه را در تبلیغات آنلاین تجربه می کنید نگران نباشید؛ در این مطلب به خوبی با شیوه های هدایت صحیح کاربران در تبلیغات کلیکی آشنا خواهید شد.

نحوه هدایت صحیح کاربران در تبلیغات کلیکی و آنلاین

  How to correctly redirect users in PPC

کاربران را به home page هدایت نکنید

تصور کنید که تبلیغات کلیکی تحت عنوان فروش یک محصول درج کرده اید. با کلیک توسط کاربران آن ها را به سمت سایت خود هدایت می کنید و آن ها بعد از بررسی خرید خود را انجام می دهند. شما روی بنر تبلیغات کلیکی متنی خاص را درج کرده اید که تنها بخشی از محصولات شما را تشکیل می دهد. با لینک گذاری بنر و درج URL صفحه اصلی یا هم پیج کاربر را به صفحه ای هدایت می کنید که اقلام مختلفی در آن درج شده است و عملا سبب سردرگمی وی خواهید شد.

در صورتی که آدرس به خوبی درج نشود نرخ ورود به سایت کاهش پیدا می کند و تبلیغات کلیکی ففط صرف هزینه بیهوده خواهد بود.

نحوه هدایت صحیح کاربران در تبلیغات کلیکی و آنلاین

کاربران را به contact page هدایت نکنید

برخی از کسب وکار های آنلاین کاربران را به صفحه تماس با ما هدایت می کنند تا کاربر را به ثبت نام در خبرنامه ایمیلی و سایت وادار کنند. دقت داشته باشید که این کار تنها سبب می شود کاربر شما حس کند که از جانب شما و تبلیغات آنلاین گول خورده است.

شما چه فکر می کنید؟

برای هدایت کاربران در تبلیغات کلیکی چه ایده هایی دارید؟

947 بازدید ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند