صفحه اصلی شیوه انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی هدفمند

PPC یا تبلیغات کلیکی هنوز هم به عنوان یکی از پرکاربردترین شیوه های تبلیغات آنلاین شناخته می شود؛ چرا که در این روش شما از کاربران مختلف درخواست نمی کنید که به سایت شما سربزنند؛ بلکه با استفاده از اصول و استراتژی های تبلیغات آنلاین آن ها را به سمت وب سایت ها و بازدید از آن ها ترغیب می کنید. مهم ترین پارامتر در تبلیغات کلیکی کلمه های کلیدی است که انتخاب می کنید. در واقع کلمات کلیدی هستند که نرخ بازدید وب سایت شما را تعیین می کنند.

شیوه انتخاب کلمات کلیدی را در وب سایت خود مشخص کنید تا تبلیغات کلیکی به نتیجه برسد. در این راستا به نکاتی کلی در انتخاب کلمات کلیدی و در تبلیغات کلیکی در گوگل و سایر وب سایت ها که در مطلب امروز نکس وان نتورک می خوانید دقت نمایید.

انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی و کسب وکار آنلاین

Keyword Selection in PPC

اولین اشتباهی که در تبلیغات کلیکی رخ می دهد عدم توجه به انتخاب عبارات و کلمات کلیدی خاص وب سایت و کسب وکار آنلاین شما می باشد. در صورتی که از مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی گوگل آگاه باشید و این سرویس را انتخاب کنید نکات زیادی برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب ذکر شده است.

استفاده از ابزار Adwords

Adwords یکی از سرویس های کاربردی برای انتخاب کلمات کلیدی مناسب است. در این سرویس لیستی از کلمات کلیدی در هر دسته بندی وجود دارد. شیوه انتخاب کلمات کلیدی نیز مشخص است. شما کسب وکار مشابه خود را انتخاب می کنید و از میان کلمات کلیدی موجود نمونه کاربردی تر را گلچین می کنید.

انتخاب کلمات کلیدی در تبلیغات کلیکی و کسب وکار آنلاین

ابزار سنجش کلمات کلیدی

در تبلیغات کلیکی باید ارزش کلمات کلیدی را بسنجید. البته در صورتی که از سرویس های مختلف تبلیغات کلیکی نکس وان نتورک استفاده کنید به خوبی مشاوره های لازم برای انتخاب کلمات کلیدی بهتر در کسب وکار را دریافت خواهید کرد.

Adwords Convertion Tracking  از بهترین سرویس های سنجش کلمات کلیدی می باشد.

شما چه فکر می کنید؟

برای شیوه انتخاب کلمات کلیدی مناسب در تبلیغات کلیکی چه ایده ای دارید؟

912 بازدید ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند