صفحه اصلی تبلیغات کلیکی گوگل را با این دو ترفند کم هزینه تر کنید!

این که تبلیغات رمز کسب وکار موفق است کاملا صحیح است؛ اما برخلاف گذشته هر نوع شیوه تبلیغاتی در دنیای کسب وکار امروزی جواب نمی دهد. تبلیغات کلیکی که نمونه ای از شیوه های تبلیغات آنلاین است از جمله متدهایی است که در تبلیغات به صورت گسترده به کار گرفته می شود.

در کسب وکار آنلاین و دیجیتال تبلیغات کلیکی گوگل مزایای زیاد دارد؛ اما برای سودآوری این شیوه از تبلیغات باید ترفند ها و روش هایی را به کار گرفت که شاید هر کسی با آن ها آشنایی نداشته باشد و در ابتدای فعالیت خود با شکست رو به رو شود. اگر شما نیز قصد دارید هدف گذاری با Google AdWords در تبلیغات آنلاین را دنبال کنید مطلب امروز نکس وان نتورک را از دست ندهید.

کم هزینه تر کردن تبلیغات کلیکی گوگل

Google Pay-Per-Click Tricks To Save Your Business Money

استفاده از کلمات کلیدی منفی

کلمات کلیدی ایده جدید گوگل در سئو و سایر روش های تبلیغات آنلاین از جمله تبلیغات کلیکی است. تبلیغات کلیکی گوگل با استفاده از کلمات کلیدی منفی منحصر می شوند. در واقع اگر شما از کلمات کلیدی استفاده نکنید تبلیغات شما در هر نوع جست وجویی نمایش داده می شوند و شما بی اعتبار می شوید. برای این که تبلیغات کلیکی موفقی از طریق گوگل و سایر روش های تبلیغاتی داشته باشید باید لیستی تحت عنوان کلمات کلیدی منفی ایجاد کنید. در این لیست تعدادی از کلمات خط می خورند. معمولا این کلمات با چگونه ، ارزان و رایگان آغاز می شوند که همه گیر هستند. در صورتی که از تبلیغات کلیکی و سایر سرویس های تبلیغات آنلاین نکس وان نتورک استفاده کنید این لیست به صورت انحصاری و صحیح برای شما مشخص خواهد شد.

کم هزینه تر کردن تبلیغات کلیکی گوگل

افزودن برنامه

برنامه ریزی برای نمایش تبلیغات تعداد دفعات تبلیغات کلیکی گوگل را افزایش می دهد و به شما این امکان را می دهد تا با صرف هزینه های کم تر بهتر دیده شود. منظور از برنامه ریزی تعیین زمان خاص برای نمایش تبلیغات به افراد خاص است. مثلا تبلیغات کلیکی در اواخر هفته آن چنان گسترده می شود که بهتر است روز های دیگر را برای تبلیغات خود انتخاب نمایید.

شما چه فکر می کنید؟

چه ایده های دیگری برای کم هزینه تر کردن تبلیغات کلیکی دارید؟ پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

911 بازدید ۲۶ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند