صفحه اصلی چالش های پیش روی تبلیغات بنری در کسب وکار

مطرح شدن در بازارجهانی و پیروزی در رقابت و کسب وکار از مهم ترین جنبه های استفاده از بنر در تبلیغات آنلاین است. با این که مزایای تبلیغات بنری بی شمار است، اما مشابه با هر شیوه تبلیغاتی چالش های مختلفی برای استفاده از بنر در تبلیغات آنلاین وجود دارد که شاید ذهن صاحبان کسب وکار را به خود مشغول می کند. اگر شما نیز قصد دارید از تبلیغات بنری استفاده کنید چالش های پیش روی تبلیغات بنری را که در مطلب امروز نکس وان نتورک می خوانید در نظر داشته باشید.

آشنایی با چالش های پیش روی تبلیغات بنری

Problem with Banner Ads

زمانی که مشکلات و چالش های پیش روی تبلیغات بنری را در برندسازی با تبلیغات کلیکی از نوع بنر بشناسید خلاقیت بیش تری برای ساخت بنرهای موثر تر به خرج می دهید.

عدم تضمین درآمد قطعی از طریق بنر

با این که بنر به عنوان یکی از متداول ترین شیوه های تبلیغات آنلاین شناخته می شود اما هیچ تضمینی برای سودآوری ۱۰۰ درصد بنر ها وجود ندارد. این که بازدیدکنندگان یک سایت مطرح کلیک های بنر شما را به خریدار تبدیل کنند امری نسبی و کاملا غیرقابل پیش بینی است. بنابراین بیم استفاده از تبلیغات بنری همواره برای صاحبان کسب وکار وجود دارد.

آشنایی با چالش های پیش روی تبلیغات بنری

هزینه کمنر، سودآوری کمتر

در مقابل صرف هزینه های کم برای تبلیغات آنلاین سودآوری نیز تقریبا کم است. حتی اگر اصل های اساسی برای تبلیغات بنری را مورد توجه قرار دهید بازهم بهره وری از تبلیغات آنلاین صد در صد نیست.

کاهش توجه موتور های جست وجو

با وجود شبکه های اجتماعی و سایر روش های تبلیغات آنلاین شاید توجه موتور های جست و جو به تبلیغات بنری شما کاهش پیدا کند. بنابراین به نظر می رسد استفاده تعاملی از تمام راه های تبلیغات آنلاین برای رونق کسب و کار امروزی ایده بهتری باشد.

ایده و نظر شما ؟

شما چه ایده هایی برای برطرف کردن چالش های پیش روی تبلیغات بنری دارید؟

832 بازدید ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند