صفحه اصلی ۳ اصل اساسی در استفاده از بنر در تبلیغات آنلاین

بنر پرکاربردترین ابزار برای تبلیغات آنلاین است و استفاده از این روش تحول و انقلابی بزرگ در دنیای کسب وکار بود. شاید استفاده از بنر از جمله اولین ایده هایی بود که در زمینه بازاریابی اینترنتی مطرح شود. مزایای استفاده از تبلیغات بنری فراتر از حد تصور است؛ اما همه ی بنر ها سودآوری به همراه ندارند. این که یک بنر با استفاده از لوگو و اسم و رسم خود طراحی کنید کافی نیست. برای طراحی و درج بنرها اصول خاصی وجود دارد که تبلیغات را زودتر به نتیجه می رساند. تنها کافی است با ۳ اصل اساسی در استفاده از بنر اشنا باشید تا رونق اساسی به کسب و کار خود دهید.

اصل اساسی در استفاده از بنر در کسب وکار

Tips For Successful Banner Ads

در معرفی مفهوم تبلیغات بنری به جذابیت آن اشاره شد؛ اما جذابیت تنها برای رونق کسب وکار شما کافی نیست.

درج تبلیغات بنری در وب سایت های مرتبط

اگر بخواهید تبلیغات آنلاین خود را در قالب بنر و در هر سایتی منتشر کنید به موفقیت نمی رسید. فعالیت خود را با سایت های مختلف هماهنگ کنید. از سایت هایی استفاده کنید که به موضوع شما مرتبط هستند. به عنوان مثال اگر بنرهای مربوط به کسب وکار طراحی سایت خود را در سایت های سرگرمی درج کنید مخاطبان اصلی خود را پیدا نمی کنید.

در طراحی بنر ها خلاقیت به خرج دهید

تنها بنرهایی جلب توجه می کنند که بتوانند نظر مخاطب را جلب کنند. استفاده از عبارت های مختلف و جذب کننده در طراحی بنر مهم است .اصولا در تبلیغات آنلاین با حرف ها و شعارهای عادی به نتیجه نمی رسیم. به خصوص اگر بخواهیم از تبلیغات کلیکی به نتیجه برسیم.

اصل اساسی در استفاده از بنر در کسب وکار

از تست و بازبینی بنرها غافل نشوید

اگر اولین بار است که از بنر استفاده می کنید بهتر است به تست و بازبینی آن توجه داشته باشید. لازم است به صورت مرتب نمایش صحیح و هدایت کاربران را در بنرها تست کنید. این کارها را به آژانس های تبلیغات آنلاین بسپارید. نکس وان نتورک در این زمینه به شما مشاوره خواهد داد.

شما چه فکر می کنید ؟

چه اصل های دیگر برای استفاده از تبلیغات بنری در نظر دارید؟ ایده شما چیست؟

868 بازدید ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند