صفحه اصلی مزایای استفاده از تبلیغات بنری به عنوان تبلیغات آنلاین

طیف گسترده ای ابزارهای تبلیغاتی پیش روی کسب وکار شما است. تنها کافی است اهداف خود را از به کارگیری استراتژی های تبلیغات آنلاین معین کنید و تبلیغات بنری را به عنوان وسیله ای برای مطرح کردن کسب وکار خود انتخاب نمایید. اگر تبلیغات بنری را در دنیای تبلیغات کلیکی آنلاین انتخاب کرده اید بد نیست ابتدا با مزایای استفاده از تبلیغات بنری به عنوان تبلیغات آنلاین آشنا شوید.

آشنایی با مزایای استفاده از تبلیغات بنری

Advantages of Banner Ads

بنر بهترین انتخاب برای برندسازی با استفاده از تبلیغات کلیکی است.

هزینه پایین

برای فروشگاه های اینترنتی هزینه پایین تبلیغات مهم ترین و کلیدی ترین موضوع برای استفاده از تبلیغات آنلایناست. در تبلیغات بنری می توانید انواع تصاویر و متن های خود را در قالب یک بنر به نمایش بگذارید. بنر ها سایز های مختلفی دارند که عملا ساخت آن ها هزینه چندانی به دنبال ندارد. قرار دادن آن ها در سایت ها و سیستم های تبلیغاتی نیز هزینه های قابل قبولی به صورت ماهانه به همراه دارد که از مهم ترین مزایای استفاده از تبلیغات بنری می باشد.

هدفمندی

در تبلیغات بنری به خوبی می دانید که هزینه های شما بیهوده به هدر نرفته است. تاریخچه تبلیغات کلیکی نشانگر هدفمندی این تبلیغات از همان آغاز به کارگیری تبلیغات کلیکی توسط یاهو است.

آشنایی با مزایای استفاده از تبلیغات بنری

قابلیت استفاده مجدد

زمانی که یک بنر را برای تبلیغات طراحی کنید مطمئن هستید که همین یک بنر برای تبلیغات آنلاین شما در انواع سایت ها کافی است. جا به جایی ساده بنر از مهم ترین مزایای استفاده از تبلیغات بنری است.

صرفه جویی در زمان

برای ساحت و درج بنر به عنوان تبلیغات آنلاین تنها کافی است یک خط کد را در بخش خاصی از سایت قرار دهید.

جذابیت بیش تر

استفاده از عکس مهم ترین عامل جذابیت تبلیغات بنری می باشد. گاهی از عکس های متحرک و متون انیمیشنی در بنر ها استفاده می شود که تاثیر بیش تری برای جذب مخاطب دارند.

شما چه فکر می کنید؟

آیا مزایای استفاده از تبلیغات بنری برای انتخاب این نوع از تبلیغات آنلاین کافی است؟

1455 بازدید ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند