صفحه اصلی آشنایی با مفهوم تبلیغات بنری در دنیای تبلیغات آنلاین

انواع روش های تبلیغات آنلاین سبب شده است که گاهی انتخاب بهترین روش تبلیغاتی در دنیای کسب وکار امروزی مشکل باشد. از تبلیغات آنلاین کلاسیک تا شبکه های اجتماعی همه و همه در زمره تبلیغات آنلاین قرار میگیرند و هر یک از کاربران متناسب با بودجه و شرایط خود از آن ها استفاده می کنند. تبلیغات بنری یکی از رایج ترین شیوه های تبلیغات آنلاین است که در کنار هزینه های کم خود تاثیرات بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد. مهم ترین علت استفاده گسترده از بنرها سایز منعطف و سازگار آن ها است که می توان در ابعاد مختلف آن ها را به کار برد. ساده ترین بنر ها در سایزهای ۳۰۰×۲۵۰ استفاده می شوند. اگر شما نیز قصد دارید از تبلیغات بنری برای کسب وکار خود استفاده کنید بد نیست ابتدا با مفهوم تبلیغات بنری آشنا شوید.

معرفی مفهوم تبلیغات بنری

what is Banner add

بنر ها ابزارهای کاربردی هستند که در ابعاد مختلف به عنوان یک صفحه برای درج تبلیغات شما در سایت ها مورد استفاده قرار میگیرند. اساس استفاده از تبلیغات بنری تبلیغات کلیکی است. در واقع با استفاده از تبلیغات بنری به اهمیت تبلیغات کلیکی در کسب وکار امروزی پی میبرید. اگر قصد دارید از تبلیغات کلیکی استفاده کنید بنر یکی از گزینه های پیش روی شما خواهد بود.

مفهوم تبلیغات بنری به زبان دیگر

بنر یک زبان یا واحد برای معرفی تبلیغات در علم گرافیک است.  ۴۶۸×۶۰ سایز متداول بنرها در صفحات اینترنتی متفاوت است. این سایز از هر نظر برای موتورهای جست وجو بهینه می باشد. واحدی که برای تبلیغات بنری به کار می گرفته می شود پیکسل است.

معرفی مفهوم تبلیغات بنری

جایگاه تبلیغات بنری

یکی از مواردی که مفهوم تبلیغات بنری را متفاوت می کند جایگاهی است که می توانند داشته باشد. در تبلیغات بنری می توانید هرجایی از سایت را برای درج تبلیغات در نظر گرفت. هر چه قدر که محل قرار گیری تبلیغات بنری بیش تر جلب توجه کند هزینه های تبلیغات آنلاین بالاتر می رود.

شما چه فکر می کنید؟

آیا استفاده از تبلیغات بنری بهترین شیوه تبلیغات آنلاین است؟ شما چه فکر می کنید؟

927 بازدید ۲۳ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند