صفحه اصلی مزایای استفاده از Google AdWords در تبلیغات آنلاین

Google AdWords محبوب ترین و مشهور ترین سرویس گوگل بر مبنای مفهوم تبلیغات کلیکی است. در این سرویس کاربران در چند قدم ساده ثبت نام و پرداخت خود را انجام می دهند و گوگل موظف به تبلیغات سایت شما می شود. این سرویس نسبت به سایر تبلیغات آنلاین مزایای زیادی دارد. مهم ترین مزیت آن همه گیر بودن استفاده از موتور جست وجو گوگل است. به جرئت می توان گفت که هیچ موتور جست وجویی محبوب تر از گوگل وجود ندارد و این بازدید را تنها می توانیم با استفاده از گوگل و با پرداخت هزینه کسب کنیم. مزایای استفاده از Google AdWords بی شمار است. مزیت های این سرویس ارزان قیمت را در ادامه تحلیل و بررسی می کنیم.

بررسی مزایای استفاده از Google AdWords

Benefits of Google AdWords

تمام مزایای استفاده از تبلیغات کلیکی سرویس Google AdWords را نیز پوشش می دهد.

اندازه گیری کلیک ها و کسب آمار دقیق

مهم ترین چیزی که سرویس Google AdWords را از سایرین متمایز میکند کسب آمار است. گوگل اماری دقیق درباره تعداد کلیک ها، هزینه های کلیک ها، کسب کلیک هایی که موثر بوده اند و … به شما ارائه می دهد. بنابراین شما در تبلیغات آنلاین دیگر مجبور نخواهید بود نصف هزینه های خود را برای تبلیغات هدر دهید و از آینده آن مطمئن نباشید.

بررسی مزایای سرویس Google AdWords

تبلیغات مقرون به صرفه

در گوگل با کم ترین هزینه ها می توانید کلیک هایی را برای سایت خود خریداری کنید. گوگل پلن های مختلفی دارد. شما می توانید از ۱۰ دلار تا ۵ هزار دلار به صورت روزانه برای خرید کلیک هزینه کنید. بنابراین هزینه های کم  از دیگر مزایای سرویس Google AdWords می باشد.

تحقق بازاریابی مجدد

بازاریابی مجدد در گوگل به واسطه هدف گذاری مجدد انجام می شود. شما در گوگل هدف خاص خود را مشخص می کنید .وقت و هزینه شما برای مواردی که بی فایده هستند و سودی ندارند صرف نمی شود.

شما چه فکر می کنید؟

آیا مزایای معرفی شده برای سرویس Google AdWords برای استفاده از این سرویس کفایت می کند؟ دیدگاه شما چیست؟

686 بازدید ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند