صفحه اصلی آشنایی با سرویس Google AdWords در تبلیغات آنلاین

گاهی بودجه افراد برای دیده شدن در موتور های جست وجو نامحدود است. می توانند با صرف هزینه از موتور های جست وجو و سرمایه های آن ها برای دیده شدن استفاده کنند. گوگل نیز با معرفی سرویس Google AdWords این امکان را به کاربران داده است که به ازای پرداخت پول به عنوان تبلیغات در گوگل مطرح شوند .استفاده از این روش در برندسازی با استفاده از تبلیغات کلیکی مطرح می شود. در واقع برای کسب و کارهای نوپا که بازدید پایینی دارند این سرویس گوگل فرصتی را برای دیده شدن فراهم می کند. اگر شما نیز در ارتباط با استفاده از سرویس Google AdWords کنجکاو هستید پاسخ سوال هایتان را در این مطلب چست وجو کنید.

معرفی سرویس Google AdWords

What is Google AdWords

اصول اولیه Google AdWords

در استفاده از سرویس Google AdWords به یک نکته کلیدی باید توجه داشته باشید: اساس کار شما با کلمات کلیدی است. این موضوع به این معنا است که شما کلمات کلیدی خاص خود را در گوگل انتخاب می کنید. گوگل زمانی که کلمات کلیدی مرتبط توسط کاربران سرچ شود تبلیغات و کسب وکار شما را تبلیغ و پیشنهاد می دهد.

سرویس Google AdWords نمونه ای از Paid search یا جست وجوهایی است که قبلا هزینه آن پرداخت شده است.

سرویس Google AdWords

چگونه با Google AdWords موفق شویم؟

سوالی که ممکن است برای استفاده از این سرویس به ذهن برسد این است که با وجود هزاران کمپانی کوچک و بزرگ که قصد دارند از سرویس تبلیغات گوگل استفاده کنند چگونه می توان در این رقابت پیروز شد؟ در پاسخ باید گفت که برای موفقیت مداوم نیاز به پرداخت مداوم دارید. در این سرویس پلن های مختلفی برای تبلیغ سایت ها وجود دارد. در واقع گوگل با پرداخت مستمر شما نمایش مستمر ارائه می دهد.

PPC در سرویس Google AdWords

اساس این سرویس بر پایه تبلیغات کلیکی یا PPC می باشد. البته باید همواره به نکات ضروری در استفاده از تبلیغات کلیکی توجه داشت.

شما چه فکر می کنید؟

به نظر شما استفاده از تبلیغات Google AdWords در رونق کسب وکار موثر است؟

1118 بازدید ۲۲ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند