صفحه اصلی برندسازی حرفه ای با استفاده از تبلیغات کلیکی

رقابت میان سایت های مختلف در موتور های جست وجو بسیار شدید است و تب دیده شدن و مطرح شدن در این بازار روز به روز داغ تر می شود. برای موفقیت در این رقابت از روش های مختلف بازاریابی اینترنتی استفاده میشود. نمونه ای این روش ها سئو است که البته اغلب سایت ها بدان توجه دارند. اما چیزی که توجه بسیاری از کاربران را در دنیای تبلیغات به خود جلب کرده است تبلیغات کلیکی می باشد. شیوه ای که شاید کم هزینه تر باشد و تنهاشما به ازای هر بازدید هزینه پرداخت می کنید. برندسازی حرفه ای با استفاده از تبلیغات کلیکی نمونه ای از کاربرد های این شیوه تبلیغات است که سبب روی آوردن بسیاری از کاربران به استفاده از این روش شده است. اساسا بر اساس این روش سرویس ها و شبکه های زیادی ایجاد شده اند که تبلیغات کلیکی را برای بازدید بیشتر سایت ها اجرا می کنند. اگر قصد دارید برند سازی حرفه ای با استفاده از تبلیغات کلیکی انجام دهید بد نیست ابتدا نگاهی به آمار و نتایج استفاده از این متد در برندسازی بیندازید. با ما همراه باشید.

برند سازی با تبلیغات کلیکی

Branding with click advertising

در ابتدا نگاهی به آمار عجیبی در استفاده از تبلیغات کلیکی و برندسازی حرفه ای در سال ۲۰۱۵ داشته باشیم:

در سال ۲۰۱۵ اثبات شده است که میزان CTR یا نرخ طبیعی کلیک ها به صورت طبیعی ۳۰ درصد بوده است. این رقم با حذف تبلیغات آنلاین از نوع کلیکی به ۱۷٫۹ درصد کاهش یافته است. در سال ۲۰۱۴ برندینگ یا برندسازی حرفه ای با استفاده از تبلیغات حرفه ای در حدود ۹٫۱ بیلیون دلار در بازارجهانی سودآوری داشته است. این رقم ۳۹ درصد کل تبلیغات آنلاین را شامل می شود. زمانی که استفاده از تبلیغات کلیکی در موبایل فراهم شود این رقم به ۱۱ بیلیون دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

برند سازی با تبلیغات کلیکی

برندینگ چگونه محقق خواهد شد؟

هر فرد با هر کلیک هزینه ای برای شما رقم می زند. اما در مقابل سودآوری ارائه خدمات شما فراتر از هزینه های تبلیغاتی است. با این شیوه نام کمپانی یا خدمات شما تک به تک در اذهان عمومی نقش می بنند و برندینگ محقق می شود.

شما چه فکر می کنید؟

تا به حال تجربه برندینگ با استفاده از تبلیغات کلیکی را داشته اید؟ چه دیدگاهی پیرامون استفاده از این متد دارید؟

785 بازدید ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند