صفحه اصلی مفهوم تبلیغات کلیکی در کسب و کار اینترنتی

چه پیرامون مفهوم تبلیغات کلیکی در بازار تبلیغات آنلاین اطلاعات داشته باشید یا این که تا به حال اسم این شیوه از تبلیغات را تا حال نشنیده باشید به خوبی می دانید که تبلیغات جز جدایی نا پذیر برای فعالیت تجاری در فضای اینترنت است. تنها ابزار مطرح شدن برای بسیاری از کسب وکار های غیرحضوری و آنلاین تبلیغات است و تبلیغات کلیکی نیز نمونه ای از این شیوه های تبلیغاتی می باشد.

مفهوم تبلیغات کلیکی در یک عبارت خلاصه می شود: متد هوشمند برای دیده شدن! تبلیغات کلیکی شاخه ای تبلیغات آنلاین است و پیش از این با مفهوم تبلیغات آنلاین در نکس وان نتورک آشنا شده اید. تنها کافی است با نمونه ای از روش های تبلیغات اینترنتی، مفهوم تبلیغات کلیکی آشنا شوید تا از همین امروز در توسعه این متد پیشرفته سهیم شوید.

آشنایی با مفهوم تبلیغات کلیکی

Definition of click advertising

تبلیغات به ازای هر کلیک یا PPC  یا تبلیغات کلیکی نمونه ای از استفاده از تبلیغات آنلاین یا بازاریابی اینترنتی است که درآمد و هزینه ها بر حسب تعداد دفعات کلیکی که انجام می شود احتساب می گردد. این روش یکی از راه های کسب بازدید اینترنتی است که می تواند جایگزین سایر متد های تبلیغات آنلاین شود.

نمونه هایی از تبلیغات کلیکی

تبلیغات موتور های جست وجو از متداول ترین شیوه های تبلیغات کلیکی است که آشنایی با آن مفهوم تبلیغات کلیکی را به خوبی بیان می کند. این شیوه دقیقا همان رقابتی است که میان سایت ها وجود دارد. سایت ها با توجه به مفهوم تبلیغات کلیکی به دنبال کسب کلیک های متوالی و ورود کاربران هستند.

آشنایی با مفهوم تبلیغات کلیکی

شیوه های محاسبه هزینه های تبلیغات کلیکی

به صورت کلی هر بار که با یک کلیک کاربران به وب سایت شما هدایت می شوند شما ملزم به پرداخت هزینه های کمی به که از طرف موتور های جست وجو و سایر شبکه هایی که اهمیت تبلیغات آنلاین را به خوبی می دانند هستید.

شما چه فکر می کنید ؟

حال که با مفهوم تبلیغات کلیکی آشنا شدید چه تفکری در ارتباط با استفاده از این شیوه تبلیغاتی دارید؟

928 بازدید ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند