قوانین

شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک (nex1network) با رویکرد هوشمند و هدفمند سازی تبلیغات کلیکی و در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به نمایش دهندگان و آگهی دهندگان ایجاد شده است. استفاده از خدمات و امکانات نکس وان نتورک به معنای پذیرش شرایط و قوانین از سوی کاربران محترم می باشد.

تعاریف و مفاهیم


 نکس وان نتورک: نام تجاری شبکه تبلیغات هدفمند کلیکی که در بستر وب خدمات تبلیغاتی ارائه می دهد.

 کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که در شبکه تبلیغاتی نکس وان نتورک نام نویسی کرده است.

 نمایش دهنده یا نمایش دهندگان: وب سایت یا اپلیکشن هایی که به نمایش انواع تبلیغات نکس وان نتورک می پردازند.

شرایط و قوانین عمومی


 نکس وان نتورک: تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 از آنجا که خدمات نکس وان نتورک در بستر وب و به صورت آنلاین ارائه می شود، نکس وان نتورک عدم بروز قطعی و اشکال در سیستم را ضمانت نمی کند.

 در صورت وجود (یا احتمال وجود) تناقض در اطلاعات کاربری کاربران، نکس وان نتورک می تواند تا روشن شدن موضوع، اکانت کاربری افراد ذکر شده را مسدود نماید، همچنین نکس وان نتورک می تواند در زمان های مختلف از کاربران درخواست تکمیل اطلاعات کاربری را نماید.

 اطلاعات کاربران اعم از ایمیل، نام کاربری، اطلاعات بانکی و … نزد نکس وان نتورک به صورت محرمانه نگهداری می شوند و بجز در مواردی که حکم قضایی وجود دارد، به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی واگذار نمی گردند.

 تمام مسئولیت آگهی های نمایش داده شده توسط کدهای نکس وان نتورک با صاحبان آگهی ها می باشد و نکس وان نتورک هیچ مسئولیتی در این خصوص متقبل نمی شود.

نمایش دهندگان


 قوانین در نظر گرفته شده برای کاربران با توجه به شرایط زمانی و نحوه عملکرد و سیاست های کلی ممکن است در هر زمان تغییراتی داشته باشد که در این صفحه قابل رؤیت خواهد بود.

 نمایش دهندگان می توانند در هر صفحه حداکثر ۸ بنر نکس وان نتورک را قرار دهند و استفاده بیش از این تعداد تخلف محسوب می شود.

 مصادیق تخلف نمایش دهندگان شامل موارد زیر می شود:

 تشویق، ترغیب و اجبار کاربران به کلیک بر روی بنر ها

 هرگونه تغییر و دستکاری در کدها

 نمایش تبلیغات در فریم های مخفی ، صفحات خالی و بدون محتوا

 محتوای غیر مجاز وب سایت ها که شامل محتوای غیر فارسی و خلاف قوانین و عرف کشور می شود.

 تیم مانیتورینگ نکس وان نتورک، به صورت دائمی وب سایت های نمایش دهندگان را مورد بررسی قرار می دهند و در صورت مشاهده ی مصادیق تخلف، وب سایت متخلف را مسدود خواهند کرد.

 هر کاربر مجاز به استفاده از یک نام کاربری می باشد، استفاده همزمان از چند نام کاربری تخلف می باشد.

 پس از ثبت وب سایت توسط نمایش دهندگان، تیم مانیتورینگ وب سایت مورد نظر را بررسی کرده و با توجه به قوانین آنرا تایید یا رد میکنند.

 چت روم‌ها، باکس‌ها و سایت‌های افزایش رنک و موارد مشابه آن در نکس وان نتورک تایید نمی شوند.

 CTR (تعداد کلیک در هر ۱۰۰۰ نمایش) مجاز در سایت های کلیکی ۱ تا ۱٫۵ کلیک در هر ۱۰۰۰ نمایش و برای سایت های نمایشی، حداقل ۱ کلیک در هر ۱۰۰۰ نمایش می باشد. در صورت عدم رعایت CTR مجاز، نکس وان نتورک می تواند سایت مورد نظر و فرآیند مالی آن سایت را مسدود نماید.

همین امروز تبلیغات خود را شروع کنید

متخصصان و مشاوران ما آماده‌اند تا شما را در تمامی مراحل ساخت کمپین تبلیغاتی راهنمایی کنند